Pamiętacie byłą dziewczynę Szczęsnego? Co dziś robi Sandra Dziwiszek?

Od dłuższego czasu wszyscy zachwycają się piękną Mariną Łuczenko i chyba zapomnieli, że jeszcze kilka lat temu Szczęsnemu podczas Euro towarzyszyła inna WAGs – Sandra Dziwiszek. Co dziś dzieje się u celebrytki, która zaczynała swoją karierę w popularnych polskich serialach? sandra dziwiszekZwiązek w młodym wieku

Związek Dziwiszek ze Szczęsnym okazuje się dość ciekawy. Para poznała się, gdy dziewczyna chodziła jeszcze do liceum. Po jakimś czasie rozstali się, by po nieudanych meczu podczas Euro 2012, znów do siebie wrócić.

Trudno powiedzieć, kiedy dokładnie skończył się ten związek. Wiadomo jednak, że jeszcze 3 lata temu, na ślubie Roberta Lewandowskiego, para pokazała się razem. Gdy na Twitterze Dziwiszek pojawiały się jeszcze ich wspólne zdjęcia, bramkarz polskiej reprezentacji podobno zaczął spotykać się już z Mariną Łuczenko.

Wspólne zamiłowania

Dziwiszek, która zamiłowanie po sporcie odziedziczyła po ojcu, w młodości trenowała akrobatykę. Jeszcze jako nastolatka odnosiła także duże sukcesy w skoku o tyczce. Jak na dziewczynę piłkarza przystało, Dziwiszek spróbowała swoich sił również showbiznesie. Kilka lat temu można było ją zobaczyć w odcinkach ‘Na dobre i na złe’, ‘M jak miłość’, ‘Plebanii’ i ‘Nianii’. Później, jeszcze podczas związku ze Szczęsnym, dziewczyna wyjechała do Londynu studiować prawo i tam stawiała pierwsze kroki jako modelka.

Udana kariera

Choć status WAGs Dziwiszek straciła kilka lat temu, sama świetnie sobie radzi. A jej pełne wrażeń życie możemy na bieżąco podziwiać na Instagramie. Okazuje się, ze dziewczyna wygląda jeszcze lepiej niż kiedyś, a jej kariera chyba się rozwija.

Jak sądzicie, czy jest ładniejsza od Łuczenko?

sandra dziwiszek modelka

______________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ