Pola i Iga Lis pokazały zdjęcia Tomasza Lisa sprzed lat

Pola i Iga Lis pokazały zdjęcia Tomasza Lisa sprzed lat! Bardzo się zmienił?

Tomasz Lis wczoraj obchodził 51. urodziny. Z tej okazji jego córki, Pola i Iga, opublikowały urocze zdjęcia sprzed lat ze swoim tatą. Czy dziennikarz bardzo się zmienił? Zobaczcie fotki!

Pola i Iga Lis pokazały zdjęcia Tomasza Lisa sprzed lat! Bardzo się zmienił?

Tomasz Lis 6 marca obchodził 51. urodziny. Dziennikarz nie obnosił się ze swoim świętem, ale jego córki doskonale pamiętały o tym ważnym dniu! Pola i Iga na swoich Instagramach opublikowały zdjęcia z dzieciństwa ze swoim tatą. Zobaczcie fotki! Kto z nich najbardziej się zmienił? 😉

Pola Lis wstawiła zdjęcie z tatą i młodszą siostrą.

Tomasz Lis Pola Lis

„Najlepsze życzenia urodzinowe dla najlepszego taty na świecie ❤️” – napisała Iga Lis. My również dołączamy się do życzeń urodzinowych!

Młody Tomasz Lis Iga Lis

Córki pójdą w ślady rodziców?

Tomasz Lis ma bardzo dobry kontakt ze swoimi córkami. Pola ma prawie dwadzieścia lat, a Iga 17. Jednak nadal spędza z córkami dużo czasu. Często można ich wspólnie zobaczyć na zakupach czy w kawiarni.

W zeszłym roku Pola Lis zadebiutowała jako dziennikarka. Dziewczynę najbardziej jednak interesuje nie polityka, a sport. Szczególnie kocha piłkę nożną, o której może mówić i pisać godzinami.

Iga zajmuje się modelingiem. W 2012 roku po raz pierwszy zobaczyliśmy ją na wybiegu u projektanta Łukasza Jemioła. Dwa lata później córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wzięła udział w kampanii promującej biżuterię Mokobelle Young. W 2015 została podopieczną agencji Model Plus. Jednak prowadząca „Agent Gwiazdy” mówi, że dla córki nadal najważniejsza jest nauka oraz dostanie się na dobre studia.

 Czy Pola i Iga pójdą w ślady rodziców i podbiją show-biznes? Wiele na to wskazuje, że tak!

 

————————————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć:  www.instagram.com/ iga_lis oraz www.instagram.com/polciaxx

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ