Sprawdź, co kupić włosomaniaczce na Dzień Kobiet!

Dzień Kobiet już jutro! Nie jest tajemnicą, że każda z nas kocha piękne i zadbane włosy. Dlatego nigdy za wiele na naszych półkach kosmetyków do włosów. Jeśli jesteś mężczyzną i nie masz pomysłu na upominek dla swojej ukochanej, mamy, siostry czy przyjaciółki – kup jej kosmetyki do włosów!

Spray z dodatkiem soli morskiej

Jest on idealny dla pań, które narzekają na brak objętości oraz mają cienkie włosy. Dzięki sprayowi, który zawiera sól morską na włosach zrobią się lekkie, naturalne fale. Taki produkt zdecydowanie doda im objętości i sprawi, że włosy nie będą ciężkie. To idealny kosmetyk na wiosnę i lato.

Dla włosów kręconych

Każda kobieta, która ma kręcone włosy ucieszy się z kremu, dzięki któremu okiełzna to, co ma na głowie. Panie, które mają burzę loków najczęściej narzekają na ich puszenie, a taki kosmetyk temu zapobiegnie. Dodatkowo daje efekt nabłyszczenia i zwiększonej objętości.

Dla włosów cienkich

Puder nadający włosom objętość będzie idealny dla pań, które mają cienkie włosy i jak to potocznie się mówi – “pozbawione życia”. Taki produkt można stosować u nasady, ponieważ nie obciąża włosów i daje naturalny efekt. Sprawdzi się on zarówno przy włosach krótkich, jak i długich.

Dla każdego rodzaju włosów

Nie wiesz, jakie obdarowywana kobieta ma włosy i chcesz kupić bezpieczny produkt? W drogerii możesz wybrać jakiś olejek, który będzie miał zaznaczone na opakowaniu, że nadaje się do każdego rodzaju. Takie olejki nawilżają włosy i chronią je przed wysokimi i niskimi temperaturami. Dodatkowo nie wysuszają włosów.

Dla splątanych włosów

Każda pani, która ma długie włosy zna problem splątanych kosmyków, które ciężko rozczesać. Możesz zaopatrzyć ją w dwufazowy spray bez spłukiwania, który nawilży jej włosy, a dodatkowo je odżywi. Sprawi też, że włosy będą miękkie i gładkie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

282 More posts in Pielęgnacja category
Recommended for you
"Dzień Matki"
Dzień Matki – co podarujesz najważniejszej kobiecie twojego życia

  26 maja już dzisiaj, a ty nadal nie wiesz, co możesz ofiarować osobie, która...