Już wiemy, jak ma na imię trzecie dziecko Kate i Williama

Już wiemy, jak ma na imię trzecie dziecko Kate i Williama! To duże zaskoczenie!

Jakie imię wybrała księżna Kate i książę William dla swojego trzeciego dziecka! Jak będzie się nazywał braciszek George’a i Charlotty? Już wszystko jasne!

Już wiemy, jak ma na imię trzecie dziecko Kate i Williama! To duże zaskoczenie!

Już znamy imię trzeciego dziecka Kate i Williama. Ich synek będzie nazywał się Louis, a właściwie Louis Arthur Charles. Podoba wam się to imię?

„Książę i księżna Cambridge z radością ogłaszają, że nazwali swojego syna Louis Arthur Charles”- czytamy w oficjalnym komunikacie.

https://www.facebook.com/TheBritishMonarchy/photos/a.170672256287946.33622.151274568227715/1841060802582408/?type=3&theater

Trzecie Royal Baby

Księżna Kate 23 kwietnia o godzinie 11:01 urodziła kolejnego członka rodziny królewskiej. Na świecie pojawił się zdrowy chłopiec ((godz. 12.01 czasu polskiego). Dziecko ważyło 3,83 kg. Louis jest piąty w kolejce do korony, gdyż przed nim jest jeszcze książę Karol i William oraz rodzeństwo: George i Charlotta.

„Królowa, książę Edynburgu, książę Walii, księżna Kornwalii, książę Harry i członkowie obu rodzin zostali już poinformowani i są zachwyceni wieściami. Jej królewska wysokość księżna Cambridge bezpiecznie urodziła syna o godzinie 11:01. Dziecko waży 3,83 kg. Książę Cambridge był obecny przy porodzie. Jej królewska wysokość i jej dziecko mają się doskonale” – czytamy w oświadczeniu, które ukazało się na Twitterze.

Bukmacherzy i dziennikarze przewidywali, że chłopiec otrzyma imię Arthur, James, Frederick albo Philip. Imię Louis jest dużym zaskoczeniem. Niektórzy obstawiali, że para wybierze też imiona – Alexander lub Albert. Dlaczego?  

Podczas obchodów Anzac Day (święta państwowego Australii i Nowej Zelandii). Wywiązała się intrygująca rozmowa między księciem Williamem a Wysokim Komisarzem Australii ds. Wielkiej Brytanii, Alexandrem Downerem. Mężczyzna zasugerował, że chłopiec powinien zostać nazwany Alexander.

„Czy myślałeś o imieniu Alexander dla swojego syna?” – zapytał Alexander Downer.

„To zabawne, że o to zapytałeś. To dobre imię” – odpowiedział książę.

Jednak nic z tego nie wyszło ?

Brytyjskie media spekulowały też, że chłopiec może nosić imię Albert. Dlaczego? Dziennikarze podali, że na stronie internetowej rodziny królewskiej została zajęta podstrona dla księcia Alberta. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku starszego rodzeństwa – George’a i Charlotty. To zły trop… A może księżna Kate i książę William myślą o kolejnym dziecku? 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ