kim-kardashian-oddaje-buty-life4style

Kim Kardashian ma złote serce! Oddaje fanom buty, ale nie swoje!

Kim Kardashian ma dobre serce? Na to wygląda! Przeczytajcie, jaki prezent sprawiła jednemu ze swoich fanów!

kim-kardashian-oddaje-buty-life4style

Jak świeże bułeczki

Sportowe buty, które zaprojektował mąż Kim Kardashian, Kanye West, miały tak duże powodzenie, że nie wszyscy zdążyli je kupić. Jeden z miłośników marki Yeezy, Joe Berg, wyraził swoje niezadowolenie na Twitterze. Mężczyzna ubolewał, że niestety nie udało mu się kupić słynnych butów, gdyż kliknął o kilkanaście sekund za późno ikonkę „kupuj”.

Kim Kardashian na ratunek!

Na ten wpis zareagowała sama Kim! Kardashian przejęła się losem nieszczęśnika i zadała pytanie: „Jaki nosisz rozmiar? Pokazałam Kanye’mu twoje tweety i chce, żebyś dostał jedną parę” – napisała celebrytka. Niestety tutaj również pojawiły się problemy…

Okazało się, że trampki w rozmiarze, jaki nosi Joe Berg zostały już wyprzedane. Czy to znaczy, że mężczyzna o nowych butach może już tylko pomarzyć? Nic bardziej mylnego! Na to też gwiazda znalazła sposób!

Niezastąpiona Kim!

Celebrytka wpadła na zaskakujący pomysł! Ten sam rozmiar nosi jej mąż, dlatego namówiła Westa, aby oddał fanowi swoje buty. „Zła wiadomość jest taka, że nie mamy więcej rozmiaru 12, ale dobra jest taka, że ten rozmiar nosi Kanye – powiedział, że możesz dostać jego parę” – wspaniałomyślnie odparła gwiazda.

„Kim Kardashian, ja chyba śnię! To nie może być żart. DZIĘKUJĘ!” – napisał zachwycony Joe Berg.

Jesteśmy ciekawi na jakie gesty dobroci zdobędzie się jeszcze Kim. Jak myślicie?

Źrodło zdjęcia: Instagram/ Kim Kardashian

________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ