pokaz Victoria's Secret

Pokaz Victoria’s Secret po raz pierwszy w Polsce! Znamy szczegóły!

Po raz pierwszy Polacy będą mogli zobaczyć pokaz Victoria’s Secret w telewizji! Show zawsze jest elektryzująca, na wysokim poziomie, a na wybiegu pojawiają się najseksowniejsze kobiety na świecie. Prezentują wspaniałą bieliznę, a każda z nas chciałaby mieć tak idealne ciało jak one. Teraz nie będziesz musiała już szukać transmisji pokazu w internecie! Dzięki telewizji TLC sylwestrowa noc będzie niezapomniana.

Trzydzieści minut po północy telewizja wyemituje jeden z najbardziej spektakularnych pokazów, który odbędzie się w Paryżu. Na wybiegu oprócz seksownych modelek pojawią się też gwiazdy muzyki z całego świata, które uświetnią wieczór.

Spełnia się moje największe marzenie o tym, żeby widzowie TLC jako pierwsi w Polsce mogli stać się częścią tego wyjątkowego widowiska! – zapowiada Agata Młynarska, head of TLC development.

Pokaz mody Victoria’s Secret to show, w którym wzięło udział 51 najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet. Na wybiegu pokażą się one w 82 stylizacjach. Kogo zobaczymy na wybiegu? Będą to światowej sławy modelki takie jak Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Lily Aldridge oraz Elsa Hosk Jasmine Tookes. Ostatnia z nich zaprezentuje biustonosz wart aż 3 miliony dolarów. To będzie spektakularna bielizna! Nie tylko z powodu ceny, ale również dlatego, że użyto do jej wykonania 9 tysięcy diamentów i kamieni szlachetnych.

Show bez wątpienia jest jednym z najpopularniejszych na świecie i najbardziej wyczekiwanym. Do występu wszyscy przygotowują się miesiącami, a o wygląd modelek zadba 36 makijażystów, 11 maniciurzystów o raz 31 fryzjerów.

A kogo zobaczymy jeszcze na wybiegu? Jak zawsze modelki będą przechadzały się do piosenek największych światowych gwiazd, które wystąpią podczas pokazu. Jedną z nich jest Lady Gaga. Oprócz niej zaśpiewa doskonale wszystkim znany Bruno Mars. Chyba nie ma na świecie osoby, która nie zna choć jednej piosenki wokalisty. Jego przebój „Uptown Funk” był numerem jeden na muzycznej liście hitów – Billboard Hot 100, aż przez 14 tygodni, co czyni z niego prawdziwy fenomen. Tego wieczoru zaśpiewa również Weeknd, który szturmem podbił scenę muzyczną i ma fanów na całym świecie.

Warto dodać, że nie raz podczas pokazów mody Victoria’s Secret na wybiegu pojawiały się Polki. Widzowie z całego świata mogli zobaczyć między innymi Anję Rubik, która ma doskonałe ciało i jest rozpoznawalna na całym świecie. W końcu do dziś występuje w największych kampaniach modowych. Poza tym w pokazie bielizny brała też udział przepiękna Magdalena Frąckowiak. Modelka zdecydowanie wyróżniała się na tle innych słowiańską urodą i wdziękiem.

Tym razem nie zobaczymy na wybiegu żadnej Polki, ale warto choć raz obejrzeć pokaz Victoria’s Secret w całości. Będziecie pod wrażeniem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ