Dobrze dobrany biustonosz czyni cuda

Jak zmieniają się uczestniczki programu „Supermodelka Plus Size”? To niewiarygodne!

Już po wakacjach na antenie Polsatu zobaczymy nowy program „Supermodelka Plus Size”, w którym  w którym uczestniczki zmierzą się z zadaniami modowymi, a także będą musiały wykazać się sprawnością fizyczną. Dla wielu z nich udział w produkcji będzie momentem przełomowym. Co się zmieni?

Jak zmieniają się uczestniczki programu „Supermodelka Plus Size”? To niewiarygodne!

Już od września na antenie Polsatu zobaczymy nowy program „Supermodelka Plus Size”, w którym uczestniczki staną przed wieloma zadaniami. Dla wielu z nich udział w produkcji jest ważnym wydarzeniem. Dzięki niemu kobiety otwierają się i zaczynają wierzyć w siebie.

„Są wdzięczne, zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. Na planie tworzy się lepsza i weselsza atmosfera niż podczas sesji klasycznych sesji. Kobiety plus size spoza branży uświadamiają sobie wtedy swoje piękno. Dla mnie to satysfakcja. Często obserwuję, jak podczas sesji przyszłe modelki zmieniają nastawienie do siebie, zaczynają się akceptować” – mówi Emil Biliński, jeden z jurorów.

Sylwetka Emila Bilińskiego

Emil Biliński wychował się w Austrii. Tam zdobywał pierwsze doświadczenie jako asystent fotografa Andreasa Bitesnicha. Współpracował m.in. z Annie Leibovitz i Davidem LaChapellem. Od 2009 roku na stałe mieszka w Polsce, a wcześniej podróżował po świecie w poszukiwaniu kolejnych doświadczeń zawodowych. Jego zdjęcia ukazywały się w zagranicznych i polskich pismach, m.in.: „Harper’s Bazaar”, „ELLE”, „Cosmopolitan”, „Playboy” oraz „Sunday Times”. Mężczyzna pracował rówież dla największych marek, takich jak: L’Oreal, Schwarzkopf, Google, Samsung, Hermes, Avon, Orange i T-Mobile. Fotograf specjalizuje się w aktach, fotografii reklamowej, fashion i beauty.

Będziecie oglądać program „Supermodelka Plus Size”?

——————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Supermodelka Plus size

ZOSTAW ODPOWIEDŹ