Seksualne pozycje na pokazie w Paryżu

Rick Owens to artysta, który lubi szokować. W poprzednim sezonie mieliśmy okazję zobaczyć jego pokaz, w którym główną rolę grały… obnażone penisy. Tym razem, projektant stawia na modelki, które przechadzały się po wybiegu w dosyć kontrowersyjnym stylu.

owens life4style

W styczniu było głośno o Ricku Owensie za sprawą penisów na wybiegu. Jego kolekcja przedstawiała męskie ubrania, z pokaźnym otworem na genitalia. W tym sezonie projektant nie odpuścił i zdecydował się na kolejną kontrowersję.

Modelki przybrały pozycję „69” i w ten sposób przechadzały się po wybiegu. Ciężko ocenić kolekcję, ponieważ nie wiele zostało zaprezentowane, jednak Owens (chyba) wzorował się na motywach starożytnych. Oprócz zwisających do góry nogami modelek, mogliśmy zauważyć rzymianki i jednokolorowe komplety. Trudno powiedzieć co tak naprawdę artysta chciał nam przekazać, jednak z pewnością nie obyło się to bez medialnego zainteresowania.

_________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ