Pokaz BOHOBOCO jesień/zima 2015

W poniedziałek 18 maja, duet projektancki Bohoboco zaprezentował swoją najnowszą kolekcję. Ich propozycje na sezon jesień/zima 2015 to w wersji dziennej ciepła kolorystyka i oryginalne tkaniny – takie jak moher i filc, a w wydaniu wieczorowym elegancka czerń, widoczne, metaliczne elementy oraz nieśmiertelne u projektantów prześwitujące, geometryczne wycięcia.

boho 1 life4style

Pokaz nowej kolekcji Michała Gilberta i Kamila Owczarka, czyli duetu Bohoboco, zadziwił rozbudowaną formą. Po pierwsze, projektanci stworzyli bardzo dużą kolekcję – ubrania i dodatki w wersji dziennej i wieczorowej. Po drugie, rozbudowana inscenizacja, która stanowiła nie łatwe wyzwanie dla modelek, zachwycała rozmachem. Ostatni pokaz Bohoboco to dowód na to, że w naszej rodzimej modzie zaczyna robić się światowo.

W kolekcji jesień/zima nie zabraknie konsekwentnie lansowanego przez Bohoboco oversize’u. Nie zmienia to faktu, że w nowych propozycjach marki zobaczyliśmy mniej pudełkowych krojów niż można było się tego spodziewać. W tym sezonie projektanci stawiają na kobiecość i elegancję, która przebija się przez zdawałoby się niesprzyjające temu tkaniny. W kolekcji zobaczyliśmy bowiem duże swetry w roli sukienek, filcowe płaszcze i nieco zaskakujące, futrzane obuwie. Projekty były utrzymane w charakterystycznej dla duetu kolorystyce. Ciepłe szarości, róże i błękity stanowiły trzon kolorystyczny kolekcji. Mocnymi akcentami była natomiast linia kobaltowa, czarna i metaliczna.

Wieczorowe kreacje od Bohoboco to zwiewne suknie do ziemi w lekko błyszczących materiałach oraz wyraziste, czarne i metaliczne kreacje z geometrycznymi połączeniami materiałów. W kolekcji jesień/zima nie zabrakło również spódnic o długości midi i kroju w kształcie litery A. Projektanci wyraźnie sugerują nam, że w nadchodzącym sezonie musimy pamiętać, że rozmiar na metce swetra to jedynie wskazówka, a dopasowany jesienny płaszcz jest już démodé. 

 

____________________________

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszegosklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ