Dimitri Paincon

Przystojniak z zespołem Downa podbija świat mody! Nowa gwiazda?

22-letni Dimitri Paincon ma zespół Downa. Jednak nawet choroba nie przeszkadza mu, aby spełniać marzenia. Chłopak od dawna marzył o karierze modela i wreszcie mu się udało! Zobaczcie stylowe fotografie z jego sesji zdjęciowej!

Dimitri Paincon

Warto mieć marzenia

22-letni Dimitri Paincon mieszka w małej wiosce we Francji. Najwięcej czasu spędza na doskonaleniu swojej gry na gitarze i śpiewaniu. Jednak największą jego pasją jest moda. Doskonale wie, które ubrania do siebie pasują. Chłopak już od dawna marzył, aby zostać profesjonalnym modelem. Do niedawna wydawało się to niemożliwe. Jednak marzenia się spełniają! Na szczęście!

Dimitri Paincon model z zespołem Downa

Kto zainspirował 22-latka?

Pamiętacie o australijskiej modelce, Madeline Stuart, która również zmaga się  z zespołem Downa? Ta osiemnastolatka wystąpiła już na nowojorskim tygodniu mody oraz wzięła udział w kilku dużych kampaniach reklamowych, a jej kariera nabrała rozpędu. Mama Madeline o sukcesie córki powiedziała: „Ona ciężko na to pracowała. Ludzie z zespołem Downa mogą zrobić wszystko […] Myślę, że nadszedł już czas, aby ludzie zrozumieli, że osoby z zespołem Downa mogą być seksowne i piękne.

To właśnie historia australijskiej modelki zainspirował się Dimitri. Po tym, jak jego ojciec opowiedział mu o dziewczynie, Paincon postanowił zawalczyć o marzenia i swoją przyszłość.

Dimitri Paincon sesja zespół Downa

Początek kariery

22-latek z pomocą rodziny założył stronę internetową, konto na Facebooku i Instagramie. Liczba followersów stale rośnie. Co prawda chłopak nie ma jeszcze wielu profesjonalnych zdjęć, ale wszystko przed nim. Jego ojciec w wywiadzie dla „Huffington Post” zapowiedział, że syn być może już wkrótce pojawi się we francuskiej edycji Vogue’a. Trzymamy kciuki!

Dimitri Paincon model

 

Źródło zdjęć:  Instagram/ dimitripaincon

 

 

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

524 More posts in Świat mody category
Recommended for you
Grzegorz Krychowiak otworzył butik w Warszawie
Grzegorz Krychowiak otworzył butik w stolicy. Kto mu towarzyszył?

Grzegorz Krychowiak otworzył w Warszawie butik Balamonte. Piłkarz w swoim sklepie oferuje m.in. garniutury szyte...