Pij wodę! Będziesz… chuda

Wakacje już się zaczęły, a tłuszczyk z brzucha nadal nie zniknął? Znamy sposób na szybkie odchudzanie – prawdziwy i przetestowany. Wystarczy tylko pić wodę. Tak, tak, to nie żart.

Po pierwsze, woda pomaga spalać kalorie. Po drugie, oczyszcza organizm z toksyn. Pita rano z dodatkiem soku z cytryny pobudza i wspomaga aktywność organizmu. Często również mylimy pragnienie z głodem. Więc zamiast sięgać po kolejną kanapkę, napij się wody. Dobrze jest także pić wodę godzinę lub pół przed posiłkiem. 

Jeżeli lubisz czarną herbatę lub kawę, po nich należy wypić kolejną szklankę wody. Ponieważ wbrew pozorom napój z herbaty nie nawadnia organizmu. Ponadto picie zbyt małej ilości wody może doprowadzić do zaburzenia funkcjonowania organizmu. Spożywanie wody przed kąpielą obniża ciśnienie krwi, a przed snem, powoduje zmniejszenie ryzyka zawału serca. 

Warto więc pić jej jak najwięcej. Początkowo spowoduje to częste odwiedzanie toalety, ale po kilku dniach organizm się przyzwyczai. Nie będzie już takiego odczuwania głodu, a jak wiadomo największym wrogiem odchudzania jest robienie sobie przekąsek pomiędzy posiłkami. Jeżeli do tego zacząć trochę ćwiczyć oraz jeść dużo owoców i warzyw zamiast chipsów i kebabów, istnieje szansa na szybkie zrzucenie paru zbędnych kilogramów. Cieszcie się latem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

101 More posts in Dieta i Fitness category
Recommended for you
Czy da się wyleczyć Hashimoto? [KSIĄŻKA]

Dlaczego osoby z chorobą Hashimoto nie powinny pić zielonej herbaty, czy konieczne jest wyeliminowanie z...