Pierwszy firmowy sklep Samsunga w Polsce

pierwszy-firmowy-sklep-samsunga-w-polsceDoczekaliśmy się pierwszego w Polsce firmowego salonu firmy Samsung. Uroczyste otwarcie miało miejsce wieczorem 18 kwietnia w CH Arkadia w Warszawie. Otwarcie Samsung Brand Store zbiegło się z polską premierą nowego telefonu Samsung Galaxy S4, który trafi do sprzedaży już 27 kwietnia.

Samsung Brand Store nie jest zwykłym salonem, to wyjątkowe miejsce gdzie będzie można poznać, przetestować i dowiedzieć się wszystkiego na temat nowości sprzętowych firmy Samsung. Na nowoczesnej przestrzeni (286 m kw) zostały wyeksponowane: tablety, laptopy, smartfony, telewizory a przede wszystkim to na co wszyscy czekali czyli Samsung Galaxy S4, z którym można się zapoznać zanim jeszcze znajdzie się w sprzedaży.

Fakt, że sklep firmowy Samsung powstał w Polsce jest niezwykły ponieważ jest to pierwszy taki sklep w Europie Środkowo Wschodniej, co świadczy o wysokiej pozycji firmy na naszym rynku. Salon obsługiwany jest przez firmę Sferis. Wyjątkowym miejsce w sklepie Samsung jest strefa „Living Room” w której będzie można zobaczyć jak różne urządzenia w naszym domu mogą wzajemnie współpracować.

Otwarciu Samsung Brand Store towarzyszył krótki pokaz możliwości i funkcjonalności nowego smartfona Galaxy S4, który potocznie został nazwany „towarzyszem życia”. Goście mogli własnoręcznie wypróbować jak działa to nowoczesne urządzenie oraz poznać inne gadżety z asortymentu firmy Samsung.

Wśród zaproszonych gości znalazły się takie znane nazwiska jak: Agnieszka Popielewicz, Augustin Egurrola, Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak. Całą galę prowadził Maciej Rock.
Patryk Piątkowski, fot. Samsung Electronics Polska, Patryk Piątkowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ