Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po porodzie: Zdaję sobie sprawę, że nie odpowiada instagramowym standardom

Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży!O co prosi fanów?

Agnieszka Sienkiewicz spodziewa się kolejnej pociechy! Gwiazda radosną nowinę ogłosiła na Instagramie, a przy tej okazji poprosiła fanów o wsparcie leczenia 2,5 letniej Kasi Jędrasiak. Przeczytajcie, co napisała aktorka!

Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży! Gwiazda „Przyjaciółek” spodziewa się dziecka, o czym poinformowała na Instagramie. Aktorka pokazała już spory brzuszek, a także poprosiła internautów o wsparcie.

Agnieszka Sienkiewicz zaapelowała do fanów, aby wsparli zbiórkę pieniężną na leczenie 2,5-letniej Kasi, która ma bardzo chore serduszko.

Kochani !!!! Jak widzicie, jest mnie troszke więcej 🤰🤰🤰Serce, które bije tuż pod moim daje mi szczęście i siłę 🙏🙏🙏💪💪 Ale jest jeszcze jedno SERCE , które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5 letniej Kasi- @kasia_jedrasiak . Niestety jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia… Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcje wiary to wierze, że jest to możliwe!!! Będę Wam ogromnie wdzięczna jeśli pochylicie się na dwie minuty nad historią Kasi, wejdziecie na jej profil @kasia_jedrasiak i na zbiórkę na @siepomaga !!!! Osobiście zawsze wszystkie zbiórki weryfikuje, kontaktuje się z rodziną, więc całą, coraz większa sobą, zapewniam Was o jej uczciwości ❤️ Link do zbiórki macie w moim BIO. Ja przekazuje właśnie Kasi swój 1% podatku i Was też o to proszę. Życzę Wam pięknego dnia!!!! @kasia_jedrasiak #momtobe #rodzew2019 #pregnant #motherhood” – czytamy na Instagramie Agnieszki Sienkiewicz.

Gwiazda jest mamą prawie 3-letnią córeczki Zofii. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka już niedługo będzie mogła bawić się ze swoim rodzeństwem. Życzymy szczęśliwego rozwiązania!

Nie będzie insta matką?

Agnieszka Sienkiewicz jest jedną z tych gwiazd, które nie wstydzą się przyznać, że na co dzień nie wyglądają idealnie. Wielokrotnie pokazywała na Instagramie swoje wałeczki na brzuchu. Aktorce zależy na uświadomieniu kobietom, że same wywierają presję związaną z nienaturalnym wyglądem, a potem same stają się jej ofiarą. Wiele świeżo upieczonych mam na Instagramie pokazuje też swój idealny, cukierkowy świat, który nie ma nic wspólnego z prawdą. Agnieszka Sienkiewicz pokaże, jak macierzyństwo wygląda naprawdę? Taką mamy nadzieję!

View this post on Instagram

W drodze…. #onmyway

A post shared by Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official) on

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

618 More posts in Bez kategorii category
Recommended for you
wisła
EKOspacer #nadWisłą

Szanuję, nie śmiecę, sprzątam! Nie tak dawno, w Warszawie, miał miejsce EKOspacer z Paprodziadem -...