Dołącz do nas

Life4style.pl to prężnie rozwijający się portal o lifestyle’owej, w którym osoby z lekkim piórem, pasją do zagadnień lifestyl’owo- kulturalnych  mogą spróbować swoich możliwości.

Oferujemy praktyki na kilku płaszczyznach: dziennikarz lifestyle’u i praktyki w dziedzinie marketingu. Staż w Life4style.pl jest bezpłatny, jednak dla najlepszych osób istnieje możliwość dalszej współpracy.

Jeżeli jesteś osobą aktywną, kreatywną, z lekkim piórem i w życiu nie brakuje Ci inspiracji – zgłoś się do nas na staż. Life4style.pl gwarantuje Ci możliwość rozwoju i pracę z profesjonalistami w miłej i koleżeńskiej atmosferze. Wychodzimy  naprzeciw  studentom   i  organizujemy   dwa   typy   praktyk: zdalne i stacjonarne.
 Z powodu pracy nie masz czasu na praktyki stacjonarne, a chcesz zdobyć doświadczenie dziennikarskie? Portal life4style.pl  jest właśnie dla Ciebie – oprócz praktyk stacjonarnych istnieje możliwość pracy zdalnej.

Kochasz kulturę, rozrywkę, show-biznes  i wszystko co jest związane z tematyką lifestyle’u? Te praktyki są dla Ciebie.

Dziennikarz/Dziennikarka

Wiesz co ciekawego dzieje się w kulturze? Interesujesz się show-biznesem, wiesz jakie nowinki technologiczne są teraz na czasie? Pasjonują Cię podróże i wiesz, gdzie leży Hiszpania? Nie zwlekaj, tylko napisz do nas – bo właśnie takiej osoby jak Ty poszukujemy!
Jeżeli:
• jesteś ambitny/a i chcesz się rozwijać
• wiesz co się wokół Ciebie dzieje i czym żyje świat
• posiadasz wiele pomysłów i jesteś kreatywny/a

Oferujemy:
• zdobycie cennego doświadczenia
• pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze
• możliwość pracy zdalnej

Praktyki są bezpłatne. Dla najlepszych możliwość stałego zatrudnienia. Zainteresowane osoby prosimy 
o przesyłanie CV. Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: praca@life4style.pl . Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133”).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ