Kaz Bałagane i nurtujące nas pytania!

Kaz Bałagane znowu na fali!

Po chwilowej przerwie Kaza Bałagane wraca i nabiera rozpędu. Niedawno warszawski raper urządził na swoim Instagramowym profilu Q&A z fanami. Dowiedzieliśmy się z niego kilku ciekawych rzeczy.

„Książe Nieporządek najlepiej wie, że raper musi robić ruchy. Były już naprawdę dobrze przyjęte single, czyli Chanson de Geste i Paparazzi. Były też (i będą za chwilę kolejne) koncerty w największych miastach Polski, że wystarczy wspomnieć ten w stołecznej Iskrze. Teraz przyszedł czas na to, co słuchacze lubią być może najbardziej, czyli sesję Q&A za pośrednictwem Insta.”

Co wyniknęło z tego real talku Kaza?
Poruszanych zagadnień była cała masa. Tymi najciekawszymi były te związane z rapem. Kaz za najlepszego niemieckiego rapera uznaje Boneza MC. Natomiast na pytanie dotyczące współpracy z polskimi, młodymi, i nie wyhajpowanymi raperami, autor odpowiedział:

„Ważne dla mnie jest przede wszystkim, żeby ktoś by w porządku. Niestety zazwyczaj (i w życiu też głównie) tak mam, że jak się względnie do kogoś przekonam, to ten ktoś musi zajebać jakiegoś babola aż ręce mi opadna i się odcinam kompletnie.”

Raper odpowiedział także na pytanie dotyczące ewentualnego występu w filmie u Patryka Vegi (za odpowiednia sumkę – pięćdziesiąt patyków).

„Musisz być nieźle odklejony albo 50 tys dla Ciebie musza byc niebywałe wielkimi pieniędzmi, co tez moze niepokoić.” (pisownia oryginalna). 
#proste

ZOSTAW ODPOWIEDŹ