Pierwsza drukarka ze stałym zasilaniem w atrament

epsonFirma EPSON wprowadziła właśnie na rynek pierwszą drukarkę monochromatyczną z wbudowanym systemem stałego zasilania w atrament.

Urządzenia z serii WorkForce M200, M105 i M100 zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach w małych firmach i biurach w domu. Wszystkie modele według zapewnień producenta gwarantują wysoką jakość wydruku przy zachowaniu oszczędności drukowania.

Model M200 to wielofunkcyjne urządzenie ze złączem Ethernet i automatycznym podajnikiem dokumentów (ADF). WorkForce M105 to z kolei jednofunkcyjna drukarka z połączeniem bezprzewodowym Wi-Fi, natomiast podobny jednofunkcyjny model WorkForce M100 zawiera dodatkowo złącze Ethernet. Wszystkie urządzenia oferują szybkość drukowania na poziomie 15 str./min, co pozwala zwiększyć wydajność pracy w biurze.

Oryginalny atrament firmy Epson jest dostępny w pojemnych butelkach 140 ml, co wystarcza na wydrukowanie 6000 stron, a w przeliczeniu daje 1 grosz za stronę lub odpowiednio 5 zł
na ryzę papieru, co oznacza naprawdę niski koszt eksploatacji. Do wszystkich drukarek dodawane są dwie butelki standardowej pojemności z czarnym atramentem.

Dodatkowo drukarki M200 i M105 są kompatybilne z aplikacją Epson iPrint, która pozwala na bezprzewodowe drukowanie bezpośrednio ze smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych w obrębie biura.

Sugerowane ceny drukarek WorkForce M200, M105 i M100 to odpowiednio 1 129 zł, 909 zł i 909 zł


informacja prasowa, fot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ