Nowy projektor Benq

BenQ MW767 4Jesteś nauczycielem, wykładowcą czy biznesmanem i często wykorzystujesz w swojej pracy prezentacje? Firma BenQ ma dla Ciebie nową propozycję – jasny, przyjazny środowisku projektor MW767.

Technologia BenQ SmartEco zapewnia bezkompromisową jasność i wysoką jakość obrazu przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii i wydłużeniu żywotności lampy.

W nowym urządzeniu zastosowano tryb Eco Blank, umożliwiający wygaszenie ekranu w momencie, kiedy prowadzący prezentację zechce skupić uwagę audytorium na sobie lub po prostu projektor nie jest w danym momencie potrzebny. Tryb ten włącza się automatycznie, jeżeli urządzenie przez trzy minuty nie wykrywa żadnego sygnału. Po uruchomieniu tego trybu specjalna funkcja przyciemnia moc lampy, pozwalając ograniczyć całkowite zużycie energii nawet o 70%, co eliminuje marnowanie eneregii i wydłuża żywotność lampy. MW767 wyposażony został także w funkcję która automatycznie dostosowuje moc lampy do jasności otoczenia.

Strzeżcie się studenci usypiający na wykładach. Nowy projektor BenQ wyposażony został w możliwość podłączenia kamery, z której obraz wyświetlany jest na monitorze jego komputera (równolegle z prezentacją sterującą projektorem), co pozwala doskonale monitorować aktywność uczniów w klasie w czasie prowadzonych zajęć. 

Większej wygodzie użytkowania służy także funkcja szybkiego startu, umożliwiająca błyskawiczne ponowne uruchomienie w razie przypadkowego wyłączenia.

MW767 wyświetla obrazy bezpośrednio z podłączonej do gniazda pamięci USB. Co za tym idzie, do przeprowadzenia prezentacji nie jest potrzebny komputer. Gniazdo mikrofonowe i wbudowany głośnik również zdecydowanie podnoszą komfort pracy na tym sprzęcie.

Projektor dostępny jest na naszym rynku już od połowy kwietnia. Jego cena detaliczna to 5590 zł.


informacja prasowa, fot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ