Konwencja FitStyle Summer 2013

FISTYLEmin - sporteuro30.08 – 01.09.2013 – to daty, które każdy miłośnik fitness i zdrowego stylu życia musi koniecznie zapisać w swoim kalendarzu. Trzy dni, trzy sale, rewelacyjny program, atrakcje, nowości, niespodzianki i setki osób połączonych jedną pasją – tego nie można przegapić!

Przez trzy dni Radom zmieni się w stolicę polskiego fitness. W organizowanej po raz piąty Międzynarodowej Konwencji Fitstyle wezmą udział nie tylko pasjonaci aktywnego spędzania czasu, dla których ruch to styl życia, ale również profesjonalni instruktorzy. na zaproszenie FitStyle po raz kolejny odpowiedziały gwiazdy światowego fitness: Jessica Exposito, Carlos Ramirez Barrionuevo, Abby Aouragh oraz cała plejada polskich prezenterów fitness.

Zaproszenie do współpracy przyjęły wiodące szkoły obecne na polskim rynku fitness:

– Reebok University

– LesMills

– Zumba Fitness

– Tribal Fitness School

– Creative Professional Fitness

– Bokwa Fitness

– Fitness Planet

– Elite Poland Fitness School

Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer to niepowtarzalne miejsce, w którym instruktorzy będą mogli podzielić się swoją fitnessową pasją, oraz doświadczeniem. Dla uczestników to doskonała okazja do poszukania nowych inspiracji i nowinek ze świata fitness oraz tańca,  by z wakacji wrócić do pracy w klubie z głową pełną nowych pomysłów. Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg niespodzianek i atrakcji, by FitStyle Summer był prawdziwym świętem fitness i tańca.plakat - sporteuro

W piątek, 30 sierpnia 2013 odbędzie się Salon Treningu Funkcjonalnego, podczas którego każdy z wystawców przeprowadzi warsztaty i pokazy sprzętu. To pierwszy tego typu event na Konwencji FitStyle Summer. Cały pierwszy dzień konwencji będzie poświęcony tylko na trening funkcjonalny na specjalnie przygotowanej do tego strefie. Będzie to wyjątkowa możliwość przetestowania samodzielnie wszystkich najważniejszych i najnowszych rozwiązań dostępnych w Polsce w obszarze coraz popularniejszego treningu funkcjonalnego. Ćwiczenia będą się odbywać pod czujnym okiem instruktorów, a wszystkiemu towarzyszyć będzie wymiana poglądów na temat treningów oraz możliwości wykorzystania sprzętu fitness.

W sobotę 31 sierpnia 2013, odbędzie się Maraton Zumby, który również świętuje swój jubileusz. To już piąta edycja Maratonu, który od początku towarzyszy Międzynarodowej Konwencji FitStyle. Podczas maratonu wystąpi czołówka polskich instruktorów zumby, którzy porwą do wspólnego, energetycznego tańca każdego. Jeśli znasz zumbę, wiesz już, że to niezwykła fuzja aerobiku i tańca inspirowana latynoskimi rytmami. Jeśli jeszcze jej nie spróbowałaś, nie trać czasu i weź udział w naszym maratonie zumby Gwarantujemy, że po trzech godzinach będziesz chciał więcej!

W niedzielę, 1 września 2013, odbędzie się Bokwa Masterclass, który poprowadzą najlepsi instruktorzy w Polsce. Szybkie i gwałtowne ruchy w Bokwa Fitness gwarantują nie tylko świetną zabawą, ale i ułatwiają odchudzanie oraz modelowanie sylwetki. Bokwa Masterclass to świetna okazja, aby spróbować samemu nowego trendu, powoli zdobywającego polskie klubu fitness i doładować akumulatory po wakacjach.

W konwencji FitStyle Summer udział może wziąć każdy – bez względu na to czy jest instruktorem fitness z długoletnim stażem, dopiero stawia pierwsze kroki na instruktorskiej ścieżce lub jest amatorem, na co dzień ćwiczącym w klubie fitness. Konwencja FitStyle Summer jest przeznaczona dla każdego kto kocha ruch i chce być po prostu FIT.

Godzina 19 wcale nie kończy pierwszego dnia na konwencji Fitstyle Summer. W program konwencji po raz kolejny wpisany został wieczór integracyjny FitStyle Summer Night w klimatach Gorączki Sobotniej Nocy, podczas której wszyscy uczestnicy będą mogli bawić się, relaksować i świętować fitness. Impreza integracyjna to doskonała okazja na zbliższe poznanie się, zacieśnienie kontaktów i integrację z innymi miłośnikami fitness.

informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ