Paulina Sykut ma nową fryzurę! Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Paulina Sykut ma nową fryzurę! Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Nie da się ukryć, że wiosna, to czas na zmiany. Paulina Sykut właśnie zdecydowała się na wiosenną metamorfozę. Zobaczcie, jak teraz wygląda gwiazda Polsatu! Do twarzy jej w nowym uczesaniu?

Paulina Sykut ma nową fryzurę! Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Paulina Sykut przez wiele lat miała długie, ciemne włosy. Potem gwiazda zdecydowała się na jaśniejsze pasma, jednak teraz ma już zupełnie jasne. Zobaczcie, jak wygląda po metamorfozie!

„Lubię, gdy moje włosy są lśniące, gładkie i odżywione ? Hairplex Bond Prolonger, stosuję raz w tygodniu. Efekt widać od razu? Jeśli macie ochotę na intensywną regenerację i odbudowę włosów” – napisała gwiazda pod nowym uczesaniem.

https://www.instagram.com/p/BxfJ7R6I3B5/
https://www.instagram.com/p/Bxfnujloq7r/

W zdrowym ciele, zdrowy duch

Paulina Sykut może pochwalić się nie tylko nową fryzurą, ale również mnóstwem energii. Jak ona to robi? Gwiazda ma wsparcie w swojej rodzinie, ale też dba o zdrowe odżywianie, ruch, zwłaszcza na świeżym powietrzu, a także nie zapomina o suplementach.

„Często pytacie mnie ,skąd czerpię tyle pozytywnej energii??? Uśmiecham się , bo chyba każda zapracowana mama, wie co jest największym motorem w życiu ❤️Z takim teamem u boku, mogę wszystko! ❤️?‍?‍? Dbam świadomie o siebie i o swoich bliskich. Zdrowie jedzenie, aktywność fizyczna, suplementacja?? Wiosną, latem znacznie częściej podróżujemy. W mojej podręcznej apteczce, mam prawie wszystko.. tak na wszelki wypadek? Stosujecie probiotyki? My tak! Dbam o wsparcie, dla mikroflory jelitowej i odporności organizmu” – czytamy na Instagramie Pauliny Sykut.

A jaki jest wasz sposób na dobre samopoczucie?

https://www.instagram.com/p/BxFbwu7pY5r/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ