Suknia ślubna Dody na celowniku. Słynny projektant komentuje!

Doda w zeszłym roku wstąpiła w związek małżeński, a w kwietniu minęła pierwsza rocznica zmiany stanu cywilnego. Jednak jej ślub zapamiętamy na długo, suknię ślubną również! Gog Wan komentuje jej kreację!

Suknia ślubna Dody na celowniku. Słynny projektant komentuje!

Doda 14 kwietnia 2018 roku wzięła ślub z Emilem Stępniem w słonecznej Hiszpanii. Fani byli bardzo zaskoczeni, gdyż artystka przez długi czas utrzymywała, że jest singielką, a o ukochanym mówiła jedynie jak o przyjacielu oraz partnerze biznesowym.

Jej suknia ślubna zrobiła na fanach duże wrażenie. Okazało się, że Doda sama wprowadziła poprawki, aby jej kreacja była nietuzinkowa!

„Nie szata zdobi człowieka ale dużo kobiet pyta mnie o moją sukienkę. Po części sama ją zaprojektowałam bo w oryginalnej wersji nie ma trenu. Szylam go na specjalne zamówienie ale dzięki temu jest jedna na milion i dałam trochę od siebie ? welon dobrałam tez z zupełnie innej kreacji i tak powstała nietuzinkowa kompozycja ! Także śmiało dziewczyny ! Bądźcie zawsze kreatywne ???aha! Ps: mój mąż nie ma instagrama ani fejsa …bo o to tez często pytacie ❤️??” – napisała Doda.

https://www.instagram.com/p/BhoZIafjIkx/

To dopiero sukienka

Słynny stylista Gok Wan chwali tę stylizację, zauważa, że jest bardzo modna, jednak jest jeden element, który mu przeszkadza w tej kompozycji, Chodzi o ogromny welon!

„Wow! To jest dopiero sukienka! Ta sukienka jest totalnie seksowna. Wiesz, kiedy nagrywaliśmy program widzieliśmy sporo takich projektów. Sukienka odsłania sporo ciała – nawet poprzez gorset. Podoba mi się to. To trend, który staje się popularny na całym świecie. Suknie ślubne stają się bardzo seksowne. Welon jest ekstremalny. Wygląda jakby potrzebował własnego kościoła. Jest ogromny! Największy welon na świecie. Nigdy nie widziałem, tak dużego welonu. Chciałbym zobaczyć tę stylizację bez welonu. Uważam, że go nie potrzebowała. Sukienka jest wystarczająco wspaniała. Jednak to moja prywatna opinia” – mówił Gog Wan w rozmowie z „Party”.

Też macie wrażenie, że mniejszy welon byłby lepszy?

———————————————————————————–

Źródło zdjęć: kadr z youtube.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ