Partnerka Cristiano Ronaldo pokazała urocze zdjęcie. Teraz rodzina jest w komplecie!

Partnerka Cristiano Ronaldo pokazała urocze zdjęcie. Teraz rodzina jest w komplecie!

Cristiano Ronaldo niedawno po raz czwarty został ojcem. Jego partnerka, Georgina Rodriguez, urodziła dziewczynkę Alanę Martinę. Teraz cała rodzina jest w komplecie. Zobaczcie najnowsze zdjęcie, które pokazała ukochana piłkarza.

Partnerka Cristiano Ronaldo pokazała urocze zdjęcie. Teraz rodzina jest w komplecie!

12 listopada Georgina Rodriguez urodziła dziewczynkę Alanę Martinę. To czwarte dziecko piłkarza. Radosną nowiną sportowiec podzielił się z internautami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Na świat przyszła właśnie Alana Martina! Zarówno Geo, jak i Alana czują się świetnie! I wszyscy jesteśmy bardzo szczęśliwi” – napisał Cristiano Ronaldo na Instagramie.

Kilka dni później Georgina Rodriguez też pochwaliła się piękną fotografią z córeczką. Pod zdjęciem napisała, że już wcześniej, będąc mamą (wychowuje dzieci piłkarza) doświadczyła wielkiej radości, ale dzięki pojawieniu się Alany Martiny rodzina jest już w komplecie.

Teraz ukochana sportowca również pokazała urocze zdjęcie. Zobaczcie, całą najbliższą rodzinę Cristiano Ronaldo!

Crear contigo el amor y hacer contigo la vida

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

“Będąc mamą i przez ten czas wychowując w domu dzieci, doświadczyłam ogromnego szczęścia, ale teraz wraz z pojawieniem się Alany Martiny jesteśmy już w komplecie, bardziej niż można to sobie wyobrazić. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni Bogu za zdrowie naszej maleńkiej Alany Martiny i oczywiście naszych trojga maluchów. (…). Nie zamieniłabym tego na nic innego. Kocham moich rodziców, kocham moją rodzinę” – wyznała niedawno partnerka Ronaldo.

Oby tak dalej! Całej rodzinie życzymy wszystkiego najlepszego!

Kim jest Georgina Rodriguez?

Co wiemy o Georginie Rodriquez? Partnerka portugalskiego sportowca pochodzi z miasta Jaca, które położone jest na północnym wschodzie słonecznej Hiszpanii. Dziewczyna koncentrowała się na swojej karierze w modelingu. Pracowała dla Gucciego. Od najmłodszych lat uczyła się też tańczyć. W międzyczasie wyjechała do Londynu, aby podszkolić się z języka angielskiego. Obecnie mieszka w Madrycie. Prawdopodobnie piłkarz spotyka się z nią od połowy 2016 roku. W mediach mówi się, że piłkarz poznał piękną modelkę na jednej z imprez Dolce&Gabbana. Podobno Georginę bardzo polubili bliscy sportowca.

———————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/georginagio oraz www.facebook/Cristiano Ronaldo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1270 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Littlemooonster96 odpadła z "Tańca z gwiazdami"
Littlemooonster96 odpadła z “Tańca z gwiazdami”. Blogerka przerywa milczenie!

Angelika Mucha, czyli blogerka Littlemooonster96, w miniony piątek odpadła z "Tańca z gwiazdami". Dziewczyna bardzo przeżyła ostatni...