Park of Poland

Park of Poland – już za chwilę otwarcie największego aquaparku w Europie. Szukają pracowników

Otwarcie nowoczesnego, a przy tym największego parku wodnego w Europie planowe jest na IV kwartał 2019 roku. Już niebawem wszyscy amatorzy wodnych rozrywek będą mogli przetestować inwestycję o wartości prawie 160 milionów euro. Na miejscu pracować będzie sztab pracowników, którzy są obecnie poszukiwani. 

autor: Patrycja Aniserowicz 

Miejscowość Wręcza w gminie Mszczonów już niebawem stanie się centrum wodnej rozrywki. To za sprawą ogromnego aquaparku. Prace nad budową pierwszej części parku, Suntago Wodny Świat i osiedle domków typu bungalow, trwają od maja 2017 roku, a ich zakończenie planowane jest na IV kwartał 2019 roku. To jednak nie koniec inwestycji. Kolejne etapy są sukcesywnie planowane. Już za rok ma tam powstać czterogwiazdkowy hotel, który zapewni gościom komfortowy wypoczynek.

https://www.instagram.com/p/B1tGV_HolUz/

Czego możemy się spodziewać?

Na odwiedzających będą czekały różnorodne atrakcje m.in. 32 wodne zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 3 kilometrów, w tym także najdłuższa kryta zjeżdżalnia w Europie o długości 320 metrów! Na terenie parku znajdą się również: basen ze sztucznymi falami, dzika rzeka, strefa relaksu, baseny termalne, gabinety masażu czy solaria.

Inwestorzy w celu stworzenia egzotycznego klimatu sprowadzili aż 400 palm z Florydy, Kostaryki i Malezji. Tropikalną atmosferę ma dodatkowo zapewnić strefa saun, w których temperatura będzie dochodziła do 100°C.

Dla gości, którzy będą chcieli skorzystać ze wszystkich atrakcji przygotowanych we Wręczy przygotowano także możliwość noclegu w jednym ze 100 domków wybudowanych w stylu bungalow. Domki, jak zapewniają inwestorzy, są ekologiczne i w pełni wyposażone.

Atutem Park of Poland jest także lokalizacja. Park znajduje się niemalże w samym centrum Polski. Między Warszawą a Łodzią. Najlepiej dojechać do niego autostradą A2 i drogą ekspresową S8.

https://www.instagram.com/p/BzczOeyofb0/

zobacz też: 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ