Otylia Jędrzejczak o powiększeniu rodziny! Mówi też o ślubie!

Otylia Jędrzejczak o powiększeniu rodziny! Mówi też o ślubie!

Otylia Jędrzejczak rok temu urodziła córeczkę Marcelinę. Gwiazda pracuje, jednak najbardziej skupia się na wychowaniu dziewczynki. Rodzina jest dla niej najważniejsza. Sportsmenka zdradza, że planuje drugie dziecko, a także myśli o zmianie stanu cywilnego!

Otylia Jędrzejczak o powiększeniu rodzinę? Mówi też o ślubie!

Otylia Jędrzejczak niedawno świętowała roczek córeczki Marceliny.  Ojcem dziecka jest partner sportsmenki – koszykarz i trener Paweł Przybyła.Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców. Okazuje się, że gwiazda marzy o powiększeniu rodziny!  

Przyznam, że zawsze marzyłam o dwójce lub trójce – zdradziła Otylia Jędrzejczak w nowym wywiadzie dla magazynu “Dobry tydzień”.

Para myśli też o ślubie! Zależy im na wyborze odpowiedniego miejsca, młodzi rodzice także chcą wybrać jak najlepszy termin, by zgromadzić całą rodzinę. 

“I na to przyjdzie czas. Rodzina porozrzucana jest po całym kraju, musimy znaleźć dobre miejsce, zgrać terminy. To wymaga większej organizacji, myślimy o tym” – wyznała sportsmenka.

Trzymamy kciuki, żeby wszystko się udało!

Nie ma tematów tabu

Gwiazda zdradziła, że jej ukochany ma silną osobowość, nie boi się mówić, co myśli. Nie istnieją dla niego tematy tabu. Jest też szczery i oraz bezpośredni, bez ogródek mówi, co myśli. Ich znajomość zaczęła się od przyjaźni. Otylii czasami przeszkadza, że jej wybranek czasami jest zbyt konkretny…

– Ma silną osobowość i nie boi się trudnych rozmów. A kiedy coś mu we mnie nie pasuje, mówi wprost, choć ciężko to znoszę. Wybucham, płaczę. On odczekuje, a potem mówi: “Nie becz, zastanówmy się, jak z tego wybrnąć”. Najfajniejsze jest to, że prócz miłości, łączy nas przyjaźń. (…) Przejmuje się mną, choć czasem jest za bardzo konkretny. Kiedy wyszłam ze studia TVN-u, odebrałam SMS: “Za bardzo ruszasz rękoma, no i chyba musimy wymienić twoją garderobę, bo to wszystko jest za ciemne”- wspominała Otylia Jędrzejczyk.

—————————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: www.instagram.com/ otyliaswim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1329 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...