7 najlepszych hoteli w Polsce, które warto odwiedzić!

Zastanawiacie się, jakie są najlepsze hotele w Polsce i gdzie warto wybrać się na wakacje? Otóż odpowiadamy na Wasze pytanie i prezentujemy 7 najlepszych hoteli w kraju, które znalazły się w zestawieniu z hoteli z całego świata według HolidayCheck.

7 najlepszych hoteli w Polsce

W serwisie HolidayCheck można nominować hotele z całego świata spośród bazy 660 tysięcy miejsc noclegowych. Teraz aż 7 hoteli z Polski zostało nagrodzonych tytułem HolidayCheck Award 2017. Jakie obiekty wyróżniono? Otóż na liście znalazł się między innymi Hotel Artus w Karpaczu, Hotel Hilton w WarszawiePośród, OW Cztery Pory Roku w Dźwirzynie, Hotel InterContinental w Warszawie, Villę del Mar w Niechorzu, Uzdrowisko Grand Lubicz w Ustce oraz Primaverę w Jastrzębiej Górze. Co ciekawe głosy, które oddano na te obiekty w dużej mierze oddali zagraniczni goście.

Ta prestiżowa nagroda dla najlepszych hoteli na świecie przyznawana jest od 12 lat. W tym roku na podstawie miliona głosów zostało wybranych 695 hoteli z 35 krajów! Jednak, aby jakiś hotel mógł pretendować do otrzymania nagrody musiał spełnić kilka wymagań. Jakich? Otóż pod uwagę brano opinie dodane jedynie w odstępie 12 miesięcy, a dokładniej od 1 grudnia 2015 roku do 30 listopada 2016. Co więcej w tym okresie goście hotelowi musieli oddać co najmniej 50 opinii i być rekomendowany przez minimum 90% gości. To jeszcze nie wszystko! Hotele, które chciały się ubiegać o nagrodę musiały mieć średnią ocen na poziomie minimum 5,0.

W czasie plebiscytu hotele, które zostały wyróżnione piąty raz z rzędu dostały specjalną nagrodę HolidayCheck Gold Award. W tej puli znalazły się 33 hotele, które niezmiennie przyciągają tłumy turystów z całego świata i mają obsługę na wysokim poziomie. Jakie hotele znalazły się w czołówce?

Hotel Alpin Spa Tuxerhof w Tux w Austrii, Aktivhotel Santa Lucia w Torbole we Włoszech czy Hotel Emirates Palace w Abu Dhabi w ZEA. Byliście w którymś z tych hoteli albo zamierzacie się wybrać?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ