Original Source sprawdza co w Tobie tkwi

Original Source to kolorowe i przyjemnie pachnące żele pod prysznic, które zapewniają naturalnie intensywne doznania podczas kąpieli. Marka po raz kolejny zaprasza swoich fanów do podjęcia decyzji, który limitowany wariant będzie pobudzał nasze zmysły latem. To jednak nie wszystko. Original Source chce być jeszcze bliżej swoich fanów i poznać ich… poranny rytm! Jak? Specjalnie przygotowana aplikacja w formie quizu, która pojawi się na Facebooku marki, pozwoli idealnie dobrać wariant zapachowy dla Ciebie! Sprawdź co w Tobie tkwi o poranku. Czy jesteś wyluzowanym hipisem niczym Original Source Hibiscus & Pomegranate Tea, wulkanem energii jak Original Source Coffe Beans & Cinnamon, czy może żyjącym w zgodzie z naturą hipsterem w odsłonie Original Source Kale, Wheatgrass & Apple? Śpiesz się! Głosowanie trwa do 11 listopada!

 Źródło: polki.pl

To właśnie fani oni decydują, który z limitowanych wariantów trafi latem na sklepowe półki. Tym razem marka poszła o krok dalej, ponieważ głosowanie rozpoczyna się  w tym samym czasie na całym świecie, a głosy można oddawać nie tylko na Facebooku, ale także na Instagramie oraz za pomocą stworzonego na tę okazję Quizu. Specjalnie przygotowana aplikacja pomoże dopasować, który z zaproponowanych wariantów jest idealny dla Ciebie! Ponadto każdy, kto odpowie na pytanie „Co w Tobie tkwi o poranku?” ma szansę wygrać butelkę limitowanego zapachu!

Przygotowane na lato propozycje z pewnością zaintrygują nietypowymi połączeniami składników. Wybór może być naprawdę trudny! Zatem wybierz zapach, z którym chcesz rozpoczynać letnie poranki pod prysznicem!

 

Do wyboru: Original Source Hibiscus & Pomegranate Tea, Original Source Coffee Beans & Cinnamon i Original Source Kale, Wheatgrass & Apple. Czy już wiesz, z którym zapachem chciałbyś rozpocząć swój każdy dzień?

_______________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ