Oliwia Bieniuk przerywa milczenie po tym, jak oskarżyli jej ojca o gwałt

Oliwia Bieniuk na długo zniknęła z mediów społecznościowych po tym, jak jej ojciec został oskarżony o gwałt przez 28-letnią Sylwię S.. Córka Anny Przybylskiej zdecydowała się przerwać milczenie i zamieścić na swoim Instagramie wpis, który wywołał ogromne poruszenie w sieci. Fani nastoletniej celebrytki, pytają, co się z nią działo przez ten czas.

Oliwia Bieniuk zniknęła z portali społecznościowych, które „zawiesiła” na kilka dobrych tygodni. Jak donosiły media, nastolatka szczególnie ciężko przeżyła zamieszanie wokół swojego ojca, który został oskarżony o gwałt przez jedną z trójmiejskich modelek.

Córka Anny Przybylskiej niezwykłe wsparcie znalazła u babci, u której wraz z braćmi ma spędzić wakacje. Od momentu, kiedy w mediach pojawiły się informacje, że jej ojciec jest oskarżony o napaść seksualną, nastolatka na dobre wycofała się z życia publicznego. Mimo tego, na jej profilu możemy znaleźć wiele wyrazów wsparcia od osób, które nie wierzyły od początku w zarzuty skierowane w stronę Jarosława Bieniuka.

Oliwia Bieniuk pierwszy raz od dawna opublikowała wpis na Instagramie

Dziś po raz pierwszy od tego czasu Oliwia Bieniuk zdecydowała się przerwać milczenie i dodać na swój profil wpis, czym wywołała ogromne poruszenie w sieci. Nastolatka zaprezentowała fotografię, która z miejsca stała się hitem i spotkała się z wieloma reakcjami internautów. Bieniuk pokazała więcej niż zwykle, co często przydarza się młodym celebrytkom. Internauci zwrócili uwagę na fakt, że jest to pierwszy wpis córki Przybylskiej, odkąd zniknęła ze swojego konta na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/Bx7fqKUCNgU/

Fani wprost pytają Oliwii Bieniuk, co się z nią działo i dalej udzielają wsparcia wobec zarzutów w kierunku jej ojca, które skrzywdziły całą rodzinę. Znajomi z otoczenia zdradzili, że mama Anny Przybylskiej bardzo zawiodła się na ojcu dzieci swojej córki i martwi się o wnuki, które niesamowicie cierpią w całej tej trudnej sytuacji.

Córka Bieniuka zawiesiła konto przez aferę z ojcem?

Gdy córka Przybylskiej zawiesiła konto użytkownicy sieci zastanawiali się, czy ma to coś wspólnego z byłym piłkarzem i medialną burzą wokół rzekomego gwałtu, którego miał się dopuścić. Kiedy więc na Instagramie Bieniuk pojawiło się zdjęcie z miejsca wywołało ono ogromne porszenie. Ich zdaniem jest to swoista odpowiedź Oliwii sugerująca, że pogodziła się jakoś z szumem medialnym i dzisiaj jest u niej wszystko w porządku.

Zobacz również:

Źródło: pikio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ