Jak wygląda plan dnia Ani Lewandowskiej? Trenerka uchyliła rąbka tajemnicy!

Ania Lewandowska realizuje się jako żona i mama, ale również jest niezwykle aktywna zawodowo.  Jak gwiazda godzi życie rodzinne z zawodowym? Już wiemy, jak wygląda jej dzień!

Jak wygląda plan dnia Ani Lewandowskiej? Trenerka uchyliła rąbka tajemnicy!

Ania Lewandowska od wielu lat jest słynną trenerką i motywatorką. Nie tylko pokazuje, jak poprawnie ćwiczyć, ale również promuje zdrowe produkty i posiłki. Każdego roku jej projekty dotyczące zdrowia są strzałem w dziesiątkę. Jednak gwiazda jest również żoną piłkarza Roberta Lewandowskiego i mamą 2,5-letniej Klary. Jak ona to robi, że znajduje czas na tak wiele aktywności? Wydaje się, że kluczem jest dobra organizacja! Właśnie zdradziła, jak wygląda jej poranek.

„WYZWANIA MAMY” ?
Kiedy jesteśmy w Niemczech, nasza codzienność wygląda tak… ?‍♀ Pobudka o 7:00, śniadanko z KLARCIA (zdrowo?) , negocjacje przy wyborze stroju do przedszkola ? (kto zna??‍♀? dzisiaj Dresik w ??? łapcie na @babybyann ) – pisze Ania Lewandowska na Instagramie. 

Plotka przestaje mieć znaczenie

Co jest potem? Praca, ale trenerka wbrew pozorom nie narzeka, bo bardzo lubi, gdy  ma dużo na głowie. Nie zapomina również o bezpośrednim kontakcie z klientami, współpracownikami i fanami. Jak zatem wygląda jej popołudnie? Czas pędzi do przodu jak szalony, jak Ania odnajduje się w tak intensywnym trybie życia?

„Potem praca, czasami duuuużo praaaaaacy ?ale przecież TO KOCHAM, kiedy coś się dzieje. Po drodze z przedszkola szybkie zakupy, oczywiście na zmianę z telekonferencjami, mailami, pisaniem, noooo i social media – z Wami też uwielbiam mieć kontakt ?
A popołudnie .. teoretycznie lubię planować, ale często czas tak szybko ucieka, że ostatnio zaczęłam doceniać spontaniczne akcje.
Od kiedy jestem mamą słowo „PROBLEM” nabiera innego znaczenia, słowo „PLOTKA” jest nieistotne.
Skupiajmy się na tym co w życiu ważne! ?
Jak jest u Was kochane Mamuski?
PLAN czy SPONTAN?” – pyta gwiazda.

To jak – wybieracie planowanie czy spontaniczne wybory?

https://www.instagram.com/p/B3PIM83oWm7/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ