Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian na zdjęciu inspirowanym Jezusem wiszącym na Krzyżu

37-letnia Kourtney nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Tym razem przedmiotem kontrowersji jest krótki film zamieszczony na Snapchacie gwiazdy. Na jego fragmencie pokazane jest zdjęcie na którym odziana w skąpą bieliznę Kourtney wisi na krzyżu.

Nagranie powstało w domu siostry Kourtney – Khloe. Podczas zwiedzania posiadłości natrafiamy na wielką fotografię wiszącą na ścianie w białej ramce. Na zdjęciu widać kobietę wiszącą na krzyżu. Jej twarz do złudzenia przypomina Kourtney Kardashian. W dniu publikacji zdjęcie obiegło również Twitter. Nie trudno się domyślić, że wywołało istną burzę negatywnych komentarzy. Część internautów twierdzi, że gwiazda posunęła się za daleko, przekraczając granicę dobrego smaku oraz obrażając uczucia religijne chrześcijan. Prowokacja zastanawia, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że rodzina Kardashian niejednokrotnie podkreślała, że jest bardzo religijna.

Swoje poglądy ujawniła szerszej publiczności w słynnym talk-show Oprah Winfrey w 2012 roku. A może gwiazda po prostu zainspirowała się poczynaniami męża swojej siostry Kim- Kanye’go West ? Przypomnijmy, że raper w lutym ubiegłego roku pojawił się na okładce magazynu „Rolling Stone” wraz z nagłówkiem „The passion of Kanye West”. Na zdjęciu Kanye został pokazany w koronie cierniowej. Dodatkowo w tym roku artysta doczekał się swojego pomnika na Hollywood Boulevard. Rzeźba została stworzona przez artystę Plastic Jesus, który przedstawił rapera w pozie ukrzyżowanego Jezusa. Czyżby zatem Kourtney pozazdrościła rozgłosu szwagrowi ?

Autor: Aleksandra Kowalczyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ