Meghan Markle jest w ciąży! Mamy oficjalne oświadczenie! Kiedy urodzi?

Nowe oświadczenie w sprawie Meghan Markle i księcia Harry’ego!

Książę Harry i Meghan Markle 19 maja 2018 roku wzięli ślub. Ceremonia wzbudziła wiele emocji. To wydarzenie Brytyjczycy na pewno zapamiętają na długo. Szczególną uwagę zwróciła suknia ślubna aktorki. Okazuje się, że już niedługo będzie można ją zobaczyć na własne oczy! Przeczytajcie oświadczenie Pałacu Kensington!

Nowe oświadczenie w sprawie Meghan Markle i księcia Harry’ego!

„Wystawa Royal Collection Trust „A #RoyalWedding: The Duke and Duchess of Sussex” będzie zawierała suknię ślubną zaprojektowaną przez brytyjską projektantkę Clare Waight Keller i welon, wyhaftowaną florą 53 krajów Wspólnoty, wraz z diamentem i platyną tiara bandeau, wypożyczona księżnej Sussex przez królową. Odwiedź @Royal_Collection_Trust, aby dowiedzieć się więcej” – czytamy na Instagramie Kensington Palace.

Będziecie chcieli zobaczyć kreację i dodatki, które miała na sobie Meghan Markle?

https://www.instagram.com/p/BnDgSOenHcC/?hl=pl&taken-by=kensingtonroyal

Suknia wzbudzała kontrowersje

Izabela Janachowska prowadzi program “W czym do ślub?”, w którym doradza przyszłym pannom młodym oraz ich bliskim, jakie kreacje powinni wybrać na ten wyjątkowy dzień. Ekspertka z uwagą oglądała ślub księcia Harry’ego z Meghan Markle. Jak skomentowała ślubną stylizację aktorki? 

“Tiara z 1932 roku i dekolt w łódkę, który będzie jednym z silniejszych trendów w nadchodzącym sezonie-  to jedyne elementy kreacji, które udało się zobaczyć i, trzeba przyznać, zapowiadało się imponująco.

Dokładnie w momencie, kiedy Meghan wysiadła z auta przed wejściem do kaplicy świętego Jerzego Pałac Kensington opublikował informację, że za kreację odpowiedzialna jest Clare Waight Keller z domu mody Givenchy i tutaj zaczęły się schody.

Nie trzeba być ekspertem, żeby zauważyć, że kreacja źle się układała. Można było wręcz odnieść wrażenie, że kreacja była na księżną za duża- być może to efekt przedślubnego stresu i utraty kilku kilogramów. Zbyt szerokie rękawy brzydko się marszczyły, a tkanina na brzuchu nieestetycznie się pomięła tworząc nieciekawy efekt. W tej sukni piękna figura aktorki zupełnie straciła swój kształt. Kreacja nie podkreślała ani jej biustu, ani talii” – napisała Izabela Janachowska na swoim blogu weddingdream.pl.

Zgadzacie się z gospodynią programu „W czym do ślubu?”?

https://www.instagram.com/p/BnDgN1hndhm/?hl=pl&taken-by=kensingtonroyal

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/kensingtonroyal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ