Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi! Tłumaczy dlaczego!

Julia Wróblewska apeluje do fanów! Chodzi o psy, które zagrały w „Tylko mnie kochaj”

Julia Wróblewska poprosiła swoich fanów o wsparcie. Gwiazda w wieku kilku lat zagrała w kultowym filmie „Tylko mnie kochaj”. U jej boku widzieliśmy psa Fado oraz dublerkę Roxy. Niestety okazuje się, że psiaki nie mają łatwego życia, ale my możemy im pomóc. Co napisała młoda aktorka?

Julia Wróblewska apeluje do fanów! Chodzi o psy, które zagrały w „Tylko mnie kochaj”

Julia Wróblewska swoją karierę rozpoczęła w filmie „Tylko mnie kochaj” Miała wtedy zaledwie kilka lat i wcieliła się w Michalinę, córkę głównego bohatera, którego grał Maciej Zakościelny. Okazuje się, że psi aktorzy, którzy również występowali w filmie są w trudnej sytuacji. Przeczytajcie, co napisała Julia Wróblewska.

„Kochani potrzebujemy pomocy! Kto z Was oglądał „Tylko Mnie Kochaj” na pewno pamięta naszego pieska, Fado. On oraz Roxy, jego dublerka, zostały okropnie zaniedbane i potrzebują naszego wsparcia!

Zróbmy coś ?” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

https://www.instagram.com/p/Bwg8S93l-7C/

Psia niedola

Fado i Roxy straciły swój dom, później trafiały na nieodpowiedzialnych właścicieli. Niestety tam nie dbano o czworonogi, ich zdrowie znacznie pogorszyło się. Teraz szukają nowego domu oraz wsparcia w leczenia i zabiegów weterynaryjnych.

-Fado psiak, który był jedną z gwiazd filmu „Tylko Mnie Kochaj” oraz Roxi jego towarzyszka niedoli dziś potrzebują pomocy Kochani.

Życie pisze swoje scenariusze i niekoniecznie są takie jak filmy i nie wszystkie dobrze się kończą, ale wspólnymi siłami możemy zadbać by ta historia choć była do tej pory smutna-zakończyła się dobrze.

Psiaki miały dom kiedyś, później go straciły, po drodze trafił się kolejny dom gdzie ktoś zamiast o nie zadbać kompletnie je zapuścił.
Efekt – znów straciły wszystko-łącznie ze zdrowiem. Teraz szukają domu i pomocy w leczeniu.

Wspaniali ludzie teraz zajmują się ich powrotem do zdrowia, ale nie udźwigną wszystkiego sami. Pomożecie ? Potrzebne są choć drobne kwoty by pokryć koszty zabiegów weterynaryjnych – czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku.

https://www.instagram.com/p/BwAaPyOFSVf/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Julia Wróblewska, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=66147988

ZOSTAW ODPOWIEDŹ