Noc Szybkich i Wściekłych już 24 maja w Multikinie!

szybcy-sporteuroNie masz planów na najbliższy piątek? Multikino przygotowało coś specjalnie dla wielbicieli szybkiej jazdy i wyścigów ulicznych. W nocy z 24 na 25 maja sale kinowe sieci opanuje zawrotna prędkość! Na uczestników ENEMEFU: Noc Szybkich i Wściekłych czekają: dramatyczne zwroty akcji, szalone wyścigi, piękne kobiety i przystojni mężczyźni…

 ENEMEF: Noc Szybkich i Wściekłych to maraton z serią, która zafascynowała miliony widzów na całym świecie opowieścią o nielegalnych wyścigach samochodowych. To świat, w którym puls bije szybciej, emocjonujące wyścigi przyprawiają o zawrót głowy, a poziom adrenaliny przekracza wszelką normę. Podczas tego ENEMEFU uczestnicy zobaczą premierowo „Szybcy i wściekli 6” oraz w wersji Blu-ray: „Szybcy i wściekli 5”, „Szybko i wściekle” oraz „Szybcy i wściekli: Tokio Drift”.

Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Więcej informacji można znaleźć na stornie www.multikino.pl

 „Szybcy i wściekli 6”

Agent Hobbs otrzymuje informacje o przechwyceniu konwoju wojskowego w Berlinie. Wpada tym samym na trop organizacji wyszkolonych kierowców-zabójców, którzy działają na terenie dwunastu krajów. Dominic Toretto i jego załoga wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów Zjednoczonych. Przymusowa emigracja nie trwa długo, kiedy u Doma pojawia się Hobbs, a wraz z nim szansa na powrót do domu.

Twórcy szóstej części zapowiedzieli już, że nie będzie to ostatnie spotkanie z bohaterami “Szybkich i wściekłych”, ma ona stanowić początek tego, co zobaczymy w części siódmej.

 

{youtube}pGEswYYIzko |600|450|0{/youtube}

 

 informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

602 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
“No Time to Die”: oto tytuł nowego Bonda

Twórcy najnowszej odsłony filmu o przygodach Jamesa Bonda ujawnili oficjalny tytuł 25. filmu o agencie...