Noc Szybkich i Wściekłych już 24 maja w Multikinie!

szybcy-sporteuroNie masz planów na najbliższy piątek? Multikino przygotowało coś specjalnie dla wielbicieli szybkiej jazdy i wyścigów ulicznych. W nocy z 24 na 25 maja sale kinowe sieci opanuje zawrotna prędkość! Na uczestników ENEMEFU: Noc Szybkich i Wściekłych czekają: dramatyczne zwroty akcji, szalone wyścigi, piękne kobiety i przystojni mężczyźni…

 ENEMEF: Noc Szybkich i Wściekłych to maraton z serią, która zafascynowała miliony widzów na całym świecie opowieścią o nielegalnych wyścigach samochodowych. To świat, w którym puls bije szybciej, emocjonujące wyścigi przyprawiają o zawrót głowy, a poziom adrenaliny przekracza wszelką normę. Podczas tego ENEMEFU uczestnicy zobaczą premierowo „Szybcy i wściekli 6” oraz w wersji Blu-ray: „Szybcy i wściekli 5”, „Szybko i wściekle” oraz „Szybcy i wściekli: Tokio Drift”.

Na wszystkich uczestników ENEMEFu w Multikinie czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Więcej informacji można znaleźć na stornie www.multikino.pl

 „Szybcy i wściekli 6”

Agent Hobbs otrzymuje informacje o przechwyceniu konwoju wojskowego w Berlinie. Wpada tym samym na trop organizacji wyszkolonych kierowców-zabójców, którzy działają na terenie dwunastu krajów. Dominic Toretto i jego załoga wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów Zjednoczonych. Przymusowa emigracja nie trwa długo, kiedy u Doma pojawia się Hobbs, a wraz z nim szansa na powrót do domu.

Twórcy szóstej części zapowiedzieli już, że nie będzie to ostatnie spotkanie z bohaterami “Szybkich i wściekłych”, ma ona stanowić początek tego, co zobaczymy w części siódmej.

 

{youtube}pGEswYYIzko |600|450|0{/youtube}

 

 informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

590 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
Tamara Arciuch pokazała nagranie sprzed lat! To video zapamiętamy na długo!
Tamara Arciuch pokazała nagranie sprzed lat! To video zapamiętamy na długo!

Tamara Arciuch pokazała nagrania serialu komediowego „Niania”, w którym grała od 2005 roku. Ten fragment...