Niesamowita przemiana Patryka Vegi

Patryk Vega w ostatnim czasie przeszedł spektakularną metamorfozę, Reżyser zrzucił 50 kilogramów, a jego teraźniejsze fotografie powodują niedowierzanie wśród obserwatorów, którzy twierdzą, że znajduje się na nich sobowtór.

Karolina Szostak chwaliła się swego czasu w mediach dietą, która dzisiaj bardzo popularna jest “na salonach” show-biznesu. Jej jadłospis dzisiaj składa się wyłącznie z warzyw i określonych rodzajów owoców. Podobną dietę zastosował Patryk Vega, który ostatnio opublikował efekty swojej niesamowitej metamorfozy, o której nieustannie rozpisują się teraz internauci.

Karolina Szostak schudła 30 kg. Patryk Vega pobił jej wynik aż dwukrotnie

Dieta i trening to dwa niezbędne elementy, które muszą znaleźć się w harmonogramie tygodnia każdego, kto pragnie zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Niektórym bardzo ciężko uzyskać jakikolwiek efekt, bowiem chudnięcie to bardzo trudny proces wymagający cierpliwości, a także wielkiego poświęcenia połączonego z dyscypliną.

W show biznesie znajdziemy mnóstwo przykładów gwiazd, którym udało się schudnąć, całkowicie zmieniając przy tym swój wygląd. Warto wspomnieć choćby o Karolinie Szostak, która na diecie dr Ewy Dąbrowskiej zrzuciła aż 30 kilogramów. Dzisiaj chętnie prezentuje się w drogich kreacjach znanych projektantów w rozmiarach o kilka numerów mniejszych w porównaniu do tych, z początków kariery. Jej metamorfoza to jednak nic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

222 More posts in Diety category
Recommended for you
Świąteczne menu w Warszawie. Stołeczne restauracje kuszące specjalnymi potrawami

Do wyczekanych świąt Bożego Narodzenia pozostał jeszcze tylko tydzień, jednak już teraz możemy poczuć ducha...