Niesamowita przemiana Patryka Vegi

Patryk Vega w ostatnim czasie przeszedł spektakularną metamorfozę, Reżyser zrzucił 50 kilogramów, a jego teraźniejsze fotografie powodują niedowierzanie wśród obserwatorów, którzy twierdzą, że znajduje się na nich sobowtór.

Karolina Szostak chwaliła się swego czasu w mediach dietą, która dzisiaj bardzo popularna jest “na salonach” show-biznesu. Jej jadłospis dzisiaj składa się wyłącznie z warzyw i określonych rodzajów owoców. Podobną dietę zastosował Patryk Vega, który ostatnio opublikował efekty swojej niesamowitej metamorfozy, o której nieustannie rozpisują się teraz internauci.

Karolina Szostak schudła 30 kg. Patryk Vega pobił jej wynik aż dwukrotnie

Dieta i trening to dwa niezbędne elementy, które muszą znaleźć się w harmonogramie tygodnia każdego, kto pragnie zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Niektórym bardzo ciężko uzyskać jakikolwiek efekt, bowiem chudnięcie to bardzo trudny proces wymagający cierpliwości, a także wielkiego poświęcenia połączonego z dyscypliną.

W show biznesie znajdziemy mnóstwo przykładów gwiazd, którym udało się schudnąć, całkowicie zmieniając przy tym swój wygląd. Warto wspomnieć choćby o Karolinie Szostak, która na diecie dr Ewy Dąbrowskiej zrzuciła aż 30 kilogramów. Dzisiaj chętnie prezentuje się w drogich kreacjach znanych projektantów w rozmiarach o kilka numerów mniejszych w porównaniu do tych, z początków kariery. Jej metamorfoza to jednak nic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

204 More posts in Diety category
Recommended for you
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?
Katarzyna Skrzynecka cały czas chudnie! Ile straciła już kilogramów?

Katarzyna Skrzynecka od kilku tygodni jest na restrykcyjnej diecie odchudzającej. Efekty są imponujące. Gwiazda schudła...