Ewelina Lisowska Instagram

Jak się czuje Ewelina Lisowska? Piosenkarka pokazała zdjęcia ze szpitala!

Ewelina Lisowska parę dni temu trafiła do szpitala.Artystka na Facebooku napisała, że odwołuje wszystkie swoje aktywności zawodowe do soboty. Czy wokalistka czuje się już lepiej? Zobaczcie, jakie zdjęcie opublikowała na swoim Instagramie!

Ewelina Lisowska Instagram

Plany na najbliższe dni

21 września gwiazda napisała na swoim fanpage, że jest zmuszona odwołać najbliższe koncerty, gdyż trafiła do szpitala. Gwiazda nie napisała na co choruje, ale na szczęście jest pod stałą opieką lekarską. Lisowska prosiła również fanów o wyrozumiałość oraz pozytywne myślenie. Ma nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

„Jest mi bardzo przykro, ale z powodu problemów zdrowotnych muszę odwołać wszystkie aktywności zawodowe do soboty. Obecnie przebywam w szpitalu i jestem pod stałą obserwacją lekarzy. Proszę Was o zrozumienie i dobrą myśl.
Będzie dobrze” – czytamy na Facebooku gwiazdy.

Gwiazda już jest w lepszym humorze?

Chyba rzeczywiście wszystko zmierza ku dobremu, gdyż Ewelina Lisowska opublikowała na Instagramie fotkę ze szpitala. Evelynn ma na sobie wesołe skarpetki z Minionkami, a w ręku trzyma uroczy kubek z Minnie Mouse.

Ewelina Lisowska w szpitalu

Internauci są bardzo zaniepokojeni stanem zdrowia piosenkarki. Zastanawiają się, co jej dolega. Na Facebooku i Instagramie ślą też liczne słowa wsparcia:

„Zdrowiej wszyscy czekamy na ciebie buziaki”,

„Trzymaj się tam! Dasz radę, wracaj szybko do zdrowia wierzę w ciebie!”,

„Ewelinka wracaj do zdrowia! Bo zdrowie twoje jest najważniejsze! I nie martw się już bo na pewno wszystko będzie dobrze Całuję i pozdrawiam”.

My również mamy nadzieję, że wokalistka szybko wróci do zdrowia! Trzymamy kciuki!


Źródło zdjęć: www.instagram.com/ewelinalisowskaofficial oraz www.facebook.com/Ewelina Lisowska

______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego


                              

ZOSTAW ODPOWIEDŹ