Córka Przybylskiej Reserved

Dorota Wróblewska ocenia debiut córki Anny Przybylskiej! Jak sobie poradziła młoda modelka?

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej, została twarzą młodzieżowej kolekcji marki Reserved. Premiera zdjęć odbyłą się w drugą rocznicę śmierci aktorki. Stylistka Dorota Wróblewska ocenia debiut młodziutkiej modelki! Czy podzielacie jej zdanie?

Córka Przybylskiej Reserved

Nowa gwiazda modelingu?

Gwiazdą nowej kampanii Reserved została 14-letnia Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej. Dziewczyna odziedziczyła po mamie urodę, uśmiech oraz fotogeniczność. Widać, że przed aparatem czuje się jak ryba w wodzie! Nic dziwnego, że marka zaprosiła Oliwię do współpracy. Tata nastolatki też ma doświadczenie w pozowaniu przed obiektywem. Mężczyzna był twarzą marki Tallinder oraz występował w reklamach Avonu.  Myślicie, że udzielał swojej córce rad dotyczących modelingu?

Nastolatka promuje jesienno-zimową kolekcję, której premiera odbyła się w drugą rocznicę śmierci aktorki. Młodziutka modelka ubrana jest w stroje, które z powodzeniem nadają się do szkoły, na spotkanie z przyjaciółmi oraz na rodzinny obiad. Na zdjęciach widzimy wesołą, naturalną nastolatkę. Całe szczęście, nie próbowano z Oliwii „zrobić” dorosłej kobiety. Sesję doceniła też stylistka – Dorota Wróblewska. Przeczytajcie, co napisała na swoim fanpage!

Córka Przybylskiej Kampania Reserved

„Nowa kampania Reserved i w głównej roli córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Ładna czternastolatka, fajne zdjęcia i stylizacja. Jest świeżość, radość i swoboda. Bez zadęcia, ekstrawagancji i przerysowania”.

Sesja zdjęciowa z udziałem Oliwii podobała się również fanom Wróblewskiej.

„Ma uśmiech Ani”,

„Fajne, że dziewczynka pozostała dziewczynką .., choćby i nastoletnią 😉 a nie lolitką 🙂 Super i brawa dla Reserved”,

„Ale ładna dziewczyna… nie mogło być inaczej” – komentują internauci na Facebooku.

My również jesteśmy pod wrażeniem debiutu Oliwii Bieniuk. Piękna modelka i piękne zdjęcia. Mamy nadzieję, że córka Anny Przybylskiej wystąpi jeszcze w niejednej sesji zdjęciowej!

Źródło zdjęć: www. facebook.com/ Dorota Wróblewska – oficjalny blog

 ______________                                                  

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3270 More posts in Newsy category
Recommended for you
Olsztyn. Sklep monopolowy omija zakaz sprzedaży alkoholu

Od 4 września mieszkańcy Olsztyna nie mogą kupować alkoholu od 22 do 6 rano. Jednak...