Kożuchowska z okazji 10. rocznicy ślubu bierze aż miesiąc urlopu

Małgorzata Kożuchowska z okazji 10. rocznicy ślubu bierze aż miesiąc urlopu! Co planuje?

Małgorzata Kożuchowska w tym roku obchodziła dziewiątą rocznicę ślubu. Aktorka zapowiedziała, że na dziesięciolecie małżeństwa bierze w pracy aż miesiąc urlopu! Co szykuje gwiazda?

Małgorzata Kożuchowska z okazji 10. rocznicy ślubu bierze aż miesiąc urlopu! Co planuje?

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, że to mąż zawsze przygotowuje niespodzianki związane z rocznicą ślubu. W tym roku para nie mogła zaszaleć, gdyż aktorka jest pochłonięta pracą na planie. Jednak w przyszłym roku Małgorzata Kożuchowska i Bartosz Wróblewski będą obchodzić dziesięciolecie zawarcia sakramentu małżeństwa. To będzie wyjątkowa rocznica!

„To był wyjatkowy dzień. Od początku małżeństwa mamy taką tradycję, że za niespodzianki rocznicowe zawsze odpowiada mój mąż. W tym roku nie mieliśmy zbyt dużego pola do popisu ze względu na moją prace na planie. Umówiliśmy się więc, że za rok, kiedy będziemy świętować dziesięciolecie, przygotujemy coś ekstra – zdradziła aktorka  w rozmowie z „Party”.

Małgorzata Kożuchowska z okazji dziesiątej rocznicy ślubu planuje wziąć aż miesiąc urlopu. Wraz z mężem i synkiem chciałaby polecieć w podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni.

„Zapowiedziałam już, że w sierpniu wezmę miesiąc urlopu. Jas będzie już na tyle duży, że będziemy mogli go ze sobą zabrać i wspólnie polecieć gdzieś dalej. Nie ukrywam, że marzy mi się podróż do Japonii” – wyznała aktorka.

Z randkami jest ciężko

Mamy nadzieję, że przyszłoroczne wakacje będą bardzo udane, a para wreszcie będzie mogła wypocząć. Aktorka też przyznaje, że obecnie bardzo rzadko chodzi na randki z mężem. Jednak małżeństwo w inny sposób stara się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu.

Od dwóch lat nie byliśmy w kinie, ani na kolacji. Teoretycznie moglibyśmy zrobić sobie wolne, z Jasiem zostałaby opiekunka albo babcia. Ale codzienna logistyka pochłania nas tak bardzo, że gdy przychodzi piątkowy wieczór, nie mamy już siły. Zależy nam, by razem wykąpać synka i razem go usypiać. A potem robi się za późno na wyjście. Przygotowujemy więc z Bartkiem kolację, rozmawiamy, oglądamy mecze, filmy na VOD. Stałam się domatorką i dobrze się z tym czuję – mówi w „Twoim Stylu” aktorka

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/ Małgorzata Kożuchowska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ