Natalia Szroeder zajada stres. Co się stało?

Natalia Szroeder zajada stres. Co się stało?

Natalia Szroeder zajada stres. Co się stało?

Za Natalią Szroeder wielki dzień! Gwiazda pokazała światu swoje ukochane dziecko muzyczne – nowy utwór „Nie mów nic”. Z tej okazji gwiazda opublikowała szczery wpis na Instagramie, a w nim piękne wyznanie.

Natalia Szroeder zajada stres. Dlaczego?

Natalia Szroeder wystartowała z nowym singlem o tajemniczym tytule „Nie mów nic”. Nie brakuje również teledysku. Gwiazda była bardzo podekscytowana przed premierą.

„Teledysk oczywiście tez będzie! Jak się nie mogę doczekać, żeby Wam go pokazać!

O godzinie jedenastej równo teledysk.

Odliczam minuty. Z podekscytowania mogę nie usnąć dziś, a jutro wielki dzień, wiec trzymajcie kciuki za mój spokojny sen, żebym dzielnie jutro z Wami wypoczęta mogła świętować premierę. ? TOJUŻZAMOMENCIK!!!” – napisała piosenkarka na Instagramie.

3, 2, 1 – Start! Zobaczcie efekt końcowy!

Studząc emocje

Natalia Szroeder nie tylko przed premierą była podekscytowana, emocje nadal również jej nie opuszczają! Gwiazda wraz ze swoją ekipą bardzo napracowała się przy tym klipie. Jest bardzo z niego zadowolona.  

„Studząc emocje na wszystkie sposoby i zajadając stres związany z premierą, pełna ekscytacji czytam wszystkie Wasze komentarze, a serce wali od rana szaleńczo.

Drodzy. Ten utwór to totalnie moje dzieciątko muzyczne, takie mam uczucia, ze chce o niego dbać, chronić go przed burzą i deszczem, otaczać opieką z każdej strony, by mu się nigdy krzywda nie stała. Ogromnie ważna dla mnie piosenka. Naprawdę kocham ją.

To wiele godzin pracy nie tylko mojej, ale tez cudownych ludzi, którzy prężnie działali, by efekt końcowy był taki właśnie” – czytamy na Instagramie piosenkarki.

Młoda wokalistka cieszy się ze wszystkich wyświetleń, dziękuje, że ma tak wiernych fanów, którzy zawsze jej kibicują. 

„Jeśli lubicie mnie choć troszkę, to najpiękniejszym dla mnie prezentem spóźnionym urodzinowym, na dzień dziecka, Boże Ciało, na pierwszego września i jedenastego listopada, będzie Wasze słanie „Nie mów nic” w świat. Dziękuje, ze jesteście ze mną, dodajecie sił i wiary. Wzrusza mnie to za każdym razem” – napisała artystka.

My również życzymy powodzenia!

https://www.instagram.com/p/ByAagYECVI7/

—————————————————————————————————-

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

ZOSTAW ODPOWIEDŹ