Mariusz Oleś

Brutalnie pobili nastolatków. Zatrzymał ich instruktor mma

W Orzeszu Mariusza Olesia znają wszyscy. Ten trener mma i zawodnik Polskiej Ligi Walk Rycerskich został lokalnym bohaterem zatrzymując dwóch mężczyzn, którzy pobili nastolatków i przechodnia. 

W środę, 18 kwietnia, przed godz. 17.00 w centrum Orzesza dwóch mężczyzn brutalnie pobiło nieletnich mieszkańców miasta. 14 i 15 latek zostali zaatakowani bez ostrzeżenia – jeden z chłopców awanturę przypłacił złamanym nosem. W ich obronie stanął przechodzeń. 

– 37-letni mieszkaniec Łazisk Górnych, który również był wtedy na miejscu, stanął w ich obronie – mówi mediom mł. asp. Klaudia Kempa z mikołowskiej komendy policji. – Niestety, został wówczas także brutalnie pobity – dodają.

Młodzi chłopacy uciekli w tym czasie do pobliskiego klubu MMA – Niepokorni Orzesze. Tam opowiedzieli o zdarzeniu instruktorowi, który od razu podjął interwencję. 

Mariusz Oleś, prezes, instruktor klubu mma oraz zawodnik Polskiej Ligi Walk Rycerskich nie miał problemów z obezwładnieniem dwóch napastników. Wezwał również policję, która ujęła 23-letniego mieszkańca Orzesza oraz 30-letniego mieszkańca Łazisk Górnych. Napastnicy dzisiaj mają usłyszeć zarzuty. 

37-letni mężczyzna, który stanął w obronie nastolatków, z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Chłopcy po obdukcji udali się do domu. Następnego dnia przyszli z podziękowaniami do swojego wybawcy, który mówił, że nie zrobił nic wielkiego. 

Opublikowany przez Błazen Jajosz 18 września 2017

 

 

4 komentarze

 • wrt napisał(a):

  Niech się ten instruktor lepiej zakręci to na papieża pójdzie i już nic robić nie będzie musiał.

 • Rosomak napisał(a):

  Powinni podziękować facetowi który chciał im pomóc i wylądował w szpitalu. Postawił się sam dwóm bandziorom nie będąc zawodnikiem MMA. To się nazywa odwaga!

 • DesignBox napisał(a):

  To jeszcze temu w szpitalu niech pójdą podziękować

 • Bro667 napisał(a):

  @wrt No debil z Ciebie… a co miał zrobić? Stanąć i śmiać się z chłopaków, że przybiegli po pomoc? Może selfika pier*olnąć? Gościu zastanów się co piszesz. Super, że facet stanął na wysokości zadania i ściągnął do parteru cwaniaczków co czepiają się słabszych. Zawsze tak jest, że na każdego cwaniaka trafi się większy cwaniak i tak tu też się stało. Brawo za postawę i za akcję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2973 More posts in Newsy category
Recommended for you
pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary
Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia książęcej pary! Wykonał je polski fotograf, który też jest księciem!

Już są pierwsze oficjalne zdjęcia ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle. Wykonał je Alexi...