Tamara Arciuch pokazała nagranie sprzed lat! To video zapamiętamy na długo!

Tamara Arciuch pokazała nagranie sprzed lat! To video zapamiętamy na długo!

Tamara Arciuch pokazała nagrania serialu komediowego „Niania”, w którym grała od 2005 roku. Ten fragment to prawdziwy hit! Okazuje się, że zagrał tam nawet jej syn! Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem! Zobaczcie!

Tamara Arciuch pokazała nagranie sprzed lat! To video zapamiętamy na długo!

Produkcję „Niania” mogliśmy oglądać na antenie TVN od 2005 roku. Kolorowe życie Frani w domu pana Skalskiego podbiło serca polskich widzów. W serialu występowali m.in. Agnieszka Dygant, Tomasz Kot oraz Tamara Arciuch, która wcielała się w rolę wrednej współpracownicy Karoliny. Niewiele osób wie, że w jednym z odcinków zagrał Krzysztof – kilkuletni syn gwiazdy! Jednak nie obyło się bez małej wpadki…  

„Nikt chyba tego nie wie ale w tej scenie wystąpił-i na tym zakończył „karierę”aktorską , choć kto go tam wie -mój najosobistszy syn Krzysztof @el_szyc .Jakze ciężko było grać wredną Karolinę ! Zwroćcie uwage na koniec sceny kiedy Krzys juz prywatnie przytula sie do mamy a ja nadal resztką sił gram temat!😂Dzis to dziecię ma lat 20.Jesli chcecie go poznać linkujcie zespół MOPS a najlepiej wpadajcie 22 czerwca do Under Sound X na ich koncert!! #synekmamusi #niania @teksty_z_niani #smarkaniewrekaw # staredzieje” – napisała aktorka na Instagramie.

Szczęśliwi czasu nie liczą

Wiedzieliście, że syn Tamary Arciuch ma już 20 lat i gra w zespole? Jak ten czas szybko leci! Tego zdania jest również Agnieszka Dygant, która skomentowała wpis swojej koleżanki z planu.

„Boże jaki mały to jest ‼️To niesamowite Tami‼️to kiedy była ta niania do cholery ja się pytam ‼️⁉️⁉️⁉️⁉️ to niemożliwe😂😂😂😂” – napisała odtwórczyni roli niani.

Nie tylko na walentynki

A na koniec na dobry humor jeszcze jednak scena z kultowej „Niani”! Zobaczcie!

„Dziś co prawda nie Walentynki ale w piąteczek moze Wam sie trafić jakas randka.Obyscie mieli wiecej szczęścia niż Karolina.😂 @teksty_z_niani #randka #piątunio” – napisała aktorka.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Tamara_Arciuch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

602 More posts in Film i Teatr category
Recommended for you
“No Time to Die”: oto tytuł nowego Bonda

Twórcy najnowszej odsłony filmu o przygodach Jamesa Bonda ujawnili oficjalny tytuł 25. filmu o agencie...