Małgorzata Rozenek komentuje udział w Milionerach

Małgorzata Rozenek komentuje udział w Milionerach! Nie wygrali miliona, ale?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w świątecznym wydaniu „Milionerów”. Para wygrała ostatecznie 40 tysięcy złotych. Jak prowadząca „W dobrym stylu” komentuje udział w popularnym teleturnieju?

Dwie macice czy trzy żołądki?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli udział w świątecznym odcinku Milionerów. Para doszła do pytania za 125 tysięcy złotych, które brzmiało następująco:

Samice torbaczy mają:

A. dwa serca

B.dwie macice

C. trzy żołądki

D.jedną nerkę

Prowadząca „W dobrym stylu” obstawiała odpowiedź B. Jednak para zdecydowała się skorzystać z telefonu do przyjaciela i zadzwonić do taty gwiazdy. Mężczyzna twierdził, że odpowiedź C. jest poprawna, dlatego Rozenek i Majdan ostatecznie ją zaznaczyli. Niestety okazało się, że była to błędna odpowiedź! Para dla Fundacji TVN „Nie jesteś sam” wygrała 40 tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek komentuje udział w Milionerach! Nie wygrali miliona, ale?

Jak Małgorzata Rozenek komentuje swój występ w popularnym teleturnieju?

„#może #nie #wygraliśmy #miliona #ale #ola&czarek #upiekli #dla #nas #przepyszną #gęś #teraz #przydałyby #nam #się #trzy #żołądki 🤣😂😅#say #no #to #diet 😃😀🤣😂🙂😄😁Dziękujemy @fundacjatvn i @kasiakolendazaleska za emocje i wspaniała zabawę 💪🏻👌🏼👍🏼🙂” – napisała gwiazda na Instagramie pod zdjęciem pieczonej gęsi.

Szczęście w miłości?

Małgorzata Rozenek bardzo denerwowała się przed udziałem w Milionerach. Przyznała, że razem z Radosławem odświeżała wiedzę.

„Ja się denerwuję bardzo, tym bardziej, że cel jest szczytny i by się chciało pomóc jak najbardziej. Wiesz, gdyby to były pieniądze dla nas, to trochę chodziłoby o ambicję. A tak masz poczucie, że dzieci mogą dostać pomoc, której tak bardzo potrzebują. Powiem szczerze, że staraliśmy się wiedzę odświeżyć. Moja mama bardzo się przejmuje naszym udziałem. Dzwoni do nas i cały czas powtarza jakieś ważne daty. Nie pamiętam żadnej z tych, o których mówiła. (…) Gdybyśmy odpadli wcześnie, to tłumaczymy sobie to tym, że kto ma szczęście w miłości, ten nie ma w grach” – mówiła Małgorzata Rozenek.

Oglądaliście ich występ w „Milionerach”?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/m_rozenek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1259 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!
Monika Zamachowska komentuje odejście Joanny Racewicz z TVP!

W połowie marca Joanna Racewicz przestała prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Władze TVP twierdzą, że dziennikarka...