Natalia Siwiec zabrała córkę do zoo. Nie wszystkim się to podoba!

Natalia Siwiec niedawno zabrała swoją córkę do zoo. Gwiazda pokazała zdjęcie z wyprawy, jednak nie wszyscy fani pochwalają wizyty w takim miejscu. Wywiązała się ciekawa wymiana zdań! Zobaczcie!

Natalia Siwiec zabrała córkę do zoo. Nie wszystkim się to podoba!

Natalia Siwiec często podróżuje z córką po całym świecie, a także zabiera w różne miejsca w Polsce. Tym razem wybrały się do zoo. Wizyta bardzo spodobała się dziewczynce, jednak internauci zarzucają modelce, że promuje cierpienie zwierząt.

„Pani Natalio, jest Pani osobą publiczną i ma Pani niejako wpływ na innych. Super, że dla Pani to frajda chodzić w taie miejsca jak to pożal się Boże zoo i jeszcze promowanie go. Przecież zwierzęta tam są schorowane, zamknięte w ciasnych klatkach, gdzie mogą przejć tylko kilka kroków. One powinny żyć na wolności. To jest dramat tych zwierząt i nigdy nie zrozumiem jak ludzie mogą mieć frajdę z patrzenia na ich cierpienie. Dopóki będą chodzili ludzie i wydawali na to kasę, dopóty te biedne zwierzęta będą przechodziły gehennę – napisała jedna z fanek gwiazdy.

Zoo jest dobrym miejscem?

Natalia Siwiec jednak uważa, że w zoo są dobre warunki i zwierzęta mają tam lepiej, gdyż dożywają starości i nie są zabijane przez kłusowników. Cieszy się, że mogła córkę zabrać do zoo i pokazać jej egzotyczne zwierzaki.

„Nie mogę się z tobą zgodzić. Kocham zwierzęta tak samo jak ty i wiem, że w dzisiejszych czasach zoo jest bardzo dobrym miejscem dla zwierząt( to na pewno takim jest co można było zauważyć na filmikach).Warunki i zasady przyjmowania zwierzat już dawno się zmieniły.Musza być stworzone specjalne warunki do tego by było im dobrze. Pewnie zwierzętom byłoby lepiej w naturze, ale to już nie jest ta natura, o której tak marzą obrońcy zwierząt” – napisała Natalia Siwiec.

A wy chodzicie do zoo czy omijacie szerokim łukiem?

https://www.instagram.com/p/Bx0KisIIqpY/

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Natalia_Siwiec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ