Natalia Kukulska o swoim tacie! Artystka odkryła coś niesamowitego!

Natalia Kukulska wspomina swoją mamę. Powstał nowy singiel

Natalia Kukulska zdradziła fanom, że nagrała piosenkę, która znajduje się na debiutanckiej płycie Anny Jantar. Piosenkarka wspomina również swoją mamę, choć od jej śmierci minęło już 39 lat, to gwieździe nadal trudno pogodzić się z tragedią.  

Natalia Kukulska wspomina swoją mamę. Powstał nowy singiel

14 marca 1980 roku zginęła Anna Jantar w katastrofie samolotu LOT Ił-62 „Mikołaj Kopernik”. Życie straciło wtedy jeszcze 76 pasażerów oraz 10 członków załogi. Artystka była wtedy u szczytu sławy, wracała wtedy z Nowego Jorku do Warszawy. Na lotnisku na piosenkarkę czekała na nią 4-letnia Natalia wraz z bliskimi. Niestety nie doczekali się na jej powrót.

„14 marca 1980 roku tragiczna katastrofa lotnicza przerwała życie i rozwijającą się karierę mojej wspaniałej mamy. Do teraz trudno się z tym pogodzić” – napisała Natalia Kukulska na Instagramie.

Odświeżona „Witaj mi”

Natalia Kukulska zdradziła internautom, że nagrała nową aranżację piosenki “Witaj mi”, która w 1974 roku znalazła się na debiutanckiej płycie Anny Jantar “Tyle słońca w całym mieście”.

“Nowa wersja piosenki “Witaj mi” powstała na płytę jubileuszową autora tekstów Andrzeja Kuryły pt. ”Z biegiem lat…”, który zwrócił się do mnie z prośbą o nagranie jej na nowo. Jest to piękna kompozycja mojego Taty – Jarosława Kukulskiego, którą nagrała moja mama na swoją debiutancką płytę “Tyle słońca w całym mieście” w 1974 roku. Dziś, wraz z pierwszym dniem wiosny, pragniemy ją zaprezentować, przypominając o Annie Jantar, tydzień po 39 rocznicy jej śmierci. (…) Na szczęście cały czas możemy do niej wracać we wspomnieniach, słuchając jej głosu i piosenek. Kojarzy się ze słońcem. Dlatego przypomnienie piosenki “Witaj mi” doskonale wpisuje się w ten moment. Autorem nowego opracowania jest Archie Shevsky, który nie bał się nowoczesnych rozwiązań brzmieniowych i produkcyjnych ale zachował intymny i liryczny charakter kompozycji” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

„Witaj mi” tej wiosny będzie z wami?

"Nowa wersja piosenki "Witaj mi" powstała na płytę jubileuszową autora tekstów Andrzeja Kuryły pt. ”Z biegiem lat…”,…

Opublikowany przez Natalia Kukulska Czwartek, 21 marca 2019

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Natalia_Kukulska.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....