Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Gwiazda przefarbowała włosy!

Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Gwiazda przefarbowała włosy!

KKlaudia Halejcio poczuła wiosnę! Gwiazda postawiła na radykalną metamorfozę. Gwiazda zmieniła kolor włosów. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Klaudia Halejcio ma nową fryzurę! Gwiazda przefarbowała włosy!

Klaudia Halejcio postanowiła odmienić się na wiosnę. Gwiazda postanowiła przefarbować włosy. Nadal może pochwalić się long bobem, ale w kolorze rudym. W tak odważnym wydaniu jeszcze nie widzieliśmy aktorki. Zobaczcie gwiazdę w nowym wydaniu!

„Chyba to już pora by przebudzić się z zimowego snu. 😌 Nie tylko kalendarz przypominał mi o nadejściu wiosny, ale i pierwsze porządne promienie słoneczne wpadające przez okno do mojego domu. To doskonały moment by zrobić wietrzenie swojej garderoby i postawić na wiosenne akcenty np. takie jak proponuje @theofficialpandora w nowej wiosennej kolekcji 💎🦋 Miłego dnia Kochani! Poddajcie się wiosennej aurze i wyjdźcie na spotkanie z przyrodą 😘🙌🦋 #PandoraGarden #ad #spring #hairstyle #redhair #pinkjacket #makeup #jewellery #shorthair #wiosna” – napisała Klaudia Halejcio.

Jak wam się podoba metamorfoza? My jesteśmy “za”!

Wszędzie dobrze, ale…

Aktorka brała udział w programie “Dance Dance Dance”, w którym odpadła w poprzednim odcinku. Jednak gwiazda nadal jest pełna pozytywnej energii. Jednak zwraca również uwagę na odpoczynek – najlepiej się czuje w swoim domu.

“Czy rzeczy, które robicie na co dzień, zarówno w pracy, w szkole jak i po niej, są dla Was ważne? Potraficie docenić „dzisiaj”? Ja w ostatnim czasie nauczyłam się cieszyć każdą chwilą. Najlepiej czuję się w swoim domu, w moim naturalnym otoczeniu, gdy uciekam myślami, nie zwracam uwagi na nikogo, ani na nic dookoła mnie – po prostu jestem sobą! 😊🙌 ” – czytamy na Instagramie gwiazdy.

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: By Fryta 73 – Joanna Jarmołoicz 3 i Klaudia Chalejcio 3, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=55387367

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2136 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Edyta Górniak ma bardzo poważny problem ze swoim synem

Edyta Górniak otwarcie przyznała, że mimo świetnego kontaktu z pierworodnym, ma z nim pewien problem....