Maja Bohosiewicz wzięła ślub! Pokazała zdjęcie

Maja Bohosiewicz bierze ślub. Pokazała suknię ślubną!

Maja Bohosiewicz szykuje się do ślubu! Kiedy odbędzie się ceremonia? Tego nie wiemy, ale za to gwiazda pokazała swoje zdjęcie w sukni ślubnej. Uwaga, jest pewien haczyk!

Maja Bohosiewicz bierze ślub. Pokazała suknię ślubną!

Maja Bohosiewicz zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda zdradziła, że szykuje się do ślubu. Gwiazda wraz ze swoim partnerem już wcześniej dwa razy chciała się pobrać, jednak zawsze wtedy zachodziła w ciążę i ślubne plany nie dochodziły do skutku. Jednak ma nadzieję, że teraz wszystko pójdzie zgodnie z planem. 

“Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. W prawdzie żaden nie doszedł do skutku bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy. Tym razem znowu wybrałam się do Agaty bo uważam, że nie ma lepszego salonu sukien ślubnych w Polsce. Lata doktoryzowania się na programach TLC „ say yes to the dress” oraz „cygańskie wesele” dały mi doświadczenie o którym inni mogą tylko pomarzyć” – pisze Maja Bohosiewicz na Instagramie.

View this post on Instagram

Śluby organizowałam już dwa. Mam doświadczenie. W prawdzie żaden nie doszedł do skutku bo albo ciąża albo ciąża człowieka zaskoczy. Tym razem znowu wybrałam się do Agaty bo uważam, że nie ma lepszego salonu sukien ślubnych w Polsce. Lata doktoryzowania się na programach TLC „ say yes to the dress” oraz „cygańskie wesele” dały mi doświadczenie o którym inni mogą tylko pomarzyć. Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą? Zobaczymy co z tego wyjdzie 🙈 no ale jakby co, to piękne rzeczy na ślub tylko w @laurellefashion. @agata_nivette wracam za kilka dni, wszystko zmienić. 🤪 dajcie znać jakie są wasze doświadczenia z TĄ jedyną ( suknią ślubną) ps. TO NIE TA! Stary nie zobaczy! Niebójta się #wedding #perfectday #weddingdress #whitedress #sayyestothedress #gypsywedding

A post shared by Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz) on

Jaka suknia ślubna?

Aktorce wydawało się, że od samego początku wiedziała, jakiej sukni ślubnej szuka. Jednak rzeczywistość nieco ją zaskoczyła. Cóż… Nie od dziś wiadomo, że kobieta zmienną jest. 

“Kiedy poszłam wybierać swoją jedyną, wiedziałam dokładnie czego szukam. No i się nie pomyliłam bo dziewczyny przeżyły obecnie 6 przymiarek w których to dokładnie poinformowałam projektantki co konkretnie mnie interesuje. A więc ma być skromnie, z tiulowym dołem, ale dużo się błyszczeć, musi być syrenka, na ramiączkach, z gorsetem, tylko nie biała, ojesu chce tę białą, nie za biedna, ale nie za zdobna, jednak błyszcząca, ale trochę matowa, bardzo długa, ale fajnie jakby też krótka, bez koronki, ojesu jaka koronka chcę ją, mówiłam, że nienawidzę gorsetów, ale nie mam biustu do ramiączek, to może gorset jednak, czy mogę przymierzyć tę pierwszą?” – czytamy na Instagramie gwiazdy. 

Którą kreację ostatecznie wybrała?

Czy Maja Bohosiewicz ostatecznie wybrała tę jedyną suknię? Tego nie wiemy, ale pewne jest za to, w której nie wystąpi na ślubie.  

“Zobaczymy co z tego wyjdzie 🙈 no ale jakby co, to piękne rzeczy na ślub tylko w @laurellefashion. @agata_nivette wracam za kilka dni, wszystko zmienić. 🤪 dajcie znać jakie są wasze doświadczenia z TĄ jedyną ( suknią ślubną) ps. TO NIE TA! Stary nie zobaczy! Nie bójta się” – pisze Maja.

Co myślicie o kreacji ze zdjęcia?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/majabohosiewicz/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2112 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Ania Lewandowska czule do męża. Za co mu dziękuje?

Ania Lewandowska wraz z rodziną przebywa obecnie na wakacjach. Gwiazda odpoczywa na całego – na...