WAGs polskie

Która z polskich WAGs jest najładniejsza? Zobaczcie ranking!

Która z polskich WAGs jest najpiękniejsza? To pytanie stawia sobie doktor Krzysztof Gojdź – jeden z najbardziej znanych w naszym kraju lekarzy medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Która z pań według mężczyzny zasługuje na miano najładniejszej? Zobaczcie!

WAGs polskie

Najładniejsze polskie WAGs

Doktor Krzysztof Gojdź jest bardzo znanym oraz cenionym lekarzem medycyny estetycznej nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Mężczyzna założył sieć gabinetów „Holistic Clinic”. Największą popularność zdobył podczas programu „Sekrety lekarzy”, który był emitowany na antenie TVN. Jego pacjentami są również celebryci, których znamy z pierwszych stron gazet. Lekarz prowadzi też fanpage na Facebooku. Jego profil obserwuje ponad 90 tysięcy użytkowników. Dzieli się tam nie tylko swoją wiedzą, ale również bierze pod lupę stan skóry polskich gwiazd. Gojdź jest również wiernym kibicem naszych biało-czerwonych. Oprócz dopingowania piłkarzom, zwraca uwagę również na ich ukochane i tym razem utworzył ranking pięciu najładniejszych polskich WAGs. Które z pań znalazły się na podium? No i która zajęła pierwsze miejsce?

Top 5 Gojdzia WAGs (Wives And Girlfriends) polskich piłkarzy – prosto z Nicei z Euro 2016

najładniejsze polskie WAGs

1. Sara Boruc – żona Artura. Piękne nogi i oryginalny styl.

2. Celia Jaunat – dziewczyna Grzegorza Krychowiaka – najlepsza figura spośród światowych WAGs.

3. Marina Łuczenko-Szczęsna – żona Wojciecha. Jej wschodnia uroda emanuje z pięknej miłości.

4. Anna Lewandowska – żona Roberta. Fajnie, że oprócz wyglądu propaguje zdrowy tryb życia. Jest motywacją dla innych WAGs i wielu kobiet.

5. Dominika Grosicka – żona Kamila. Matka ślicznej córeczki i przykład dla innych jak zadbać o siebie po porodzie.

Czy Wy też zgadzacie się opinią słynnego doktora? A może według Was inne polskie żony i dziewczyny piłkarzy powinny znaleźć się w tym zestawieniu? Zastanawiamy się, które miejsce powinna zająć ukochana coraz bardziej popularnego Bartosza Kapustki. Ona również prezentuje się znakomicie. Zobaczcie sami – Zobacz śliczną dziewczynę Bartosza Kapustki! Kim jest nowa polska WAG?

Naturalnie piękne? Nie zawsze…

Znany lekarz zwrócił też uwagę, że „większość dziewczyn piłkarzy ma naturalną urodę, ale u części układ biustu czy kształt ust świadczy o ingerencji lekarza. W swoim gabinecie przyjmuję kilka WAGs, ale zawsze namawiam je do czerpania z piękna, młodości i naturalności. I nie upodabniania się do innych koleżanek”.

Czas pełen wytężonej pracy

Krzysztof Gojdź napisał jeszcze, że najbliższe tygodnie nie tylko dla piłkarzy są czasem ciężkiej pracy, również ich wybranki muszą wtedy prezentować się znakomicie.

„Najbliższe tygodnie to dla nich ciężka praca – głównym zadaniem dziewczyn będzie dobrze i seksownie wyglądać” – podsumował lekarz.

Źródło zdjęć: Facebook / Dr Krzysztof Gojdź

______________

 

 

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ