Ania Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Miała wtedy 2 lata! Zobacz, jak wyglądała!

Anna Lewandowska pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa! Trenerka miała wtedy dwa lata. Gwiazda ma nadzieję, że tą fotką wywoła wśród fanów dużo uśmiechu. Ma rację?

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z dzieciństwa! Miała wtedy 2 lata! Zobacz, jak wyglądała!

 Ania Lewandowska ma duży dystans do siebie. Trenerka najpierw pokazała dawne zdjęcie z blond czupryną, a teraz posunęła się o krok dalej. Gwiazda opublikowała swoją uroczą fotkę z dzieciństwa. Sportsmenka miała wtedy dwa lata! Zobaczcie, jaką była uśmiechniętą dziewczynką! Musimy przyznać, że szeroki uśmiech pozostał jej do dziś! Tak trzymać! 

https://www.instagram.com/p/Bb2XlqVFc4E/?hl=pl&taken-by=annalewandowskahpba

„Śmiech to zdrowie ! ?✌??

Mam nadzieje, że tym zdjęciem wywołam w Was duuużo uśmiechu … Czyli mała Ann ??✌? rok 1990

(❤️to zdjęcie)

Więcej zdjęć na InstaStory ??? #motivationbyann #positive #malaAnn #babybyAnn #annalewandowska #healthyplanbyann #hpba #smile” – napisała gwiazda na Instagramie.

Słodki pulpecik

Zdjęcie Ani z dzieciństwa wywołało duże poruszenie w sieci. Fanom podoba się fotka małej Ani!

 „Jaki słodki pulpecik do schrupania ?????”,

„Bozie Bozie Bozie ❤️❤️❤️❤️jakie słodkie pucki (policzki) . Zawsze do mojej córki mowię ze ma pucki i śmieje sie w niebogłosy 3 mies szkrab <3”,

„Akurat Robert nic się nie zmienił 2008-2009 natomiast Anna to jest jakiś kosmos. W życiu bym nie poznała. Co nie zmienia faktu, że jesteście wzorem. Pozdrawiam”,

„Każdy naście lat temu wyglądał inaczej niż teraz, więc pisanie o Tobie jak niektórzy , że bardzo się zmieniłaś jest dziwne bo ja i sądzę , że wiele osób również bardzo się zmieniło patrząc na zdjęcia z iluś lat wstecz . Mniej złośliwości kochani bo to urodzie szkodzi.”

„Każdym zdjęciem wywołujesz uśmiech na twarzy ?”,

„Jaka śliczna dziewczynka taka słodziutka i nadal tak Ci zostało ☺️. Jesteś piękna, uwielbiam Cię ☺️❤️” – komentowali internauci.

A wy macie swoje zdjęcia z dzieciństwa? Lubicie je pokazywać?  

———————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.instagram.com/annalewandowskahpba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ