Taylor Swift ma już nowego chłopaka! Nie zgadniecie, kto to

Zaledwie dwa tygodnie po tym, jak dowiedzieliśmy się o rozstaniu Taylor Swift i Calvina Harrisa, piosenkarka ma już nowego chłopaka. I to jakiego! Na plaży w Rhode Island widziano, jak Swift całuje się Tomem Hiddlestonem, który typowany jest do roli następnego Bonda. tylor swift i tom hiddlestonPara spędzała urlop w wartej wiele milionów rezydencji Swift, w której w zeszłe wakacje piosenkarka świętowała 4 lipca wraz z byłym chłopakiem – Calvinem Harrisem.

Tuż przed tym, jak zdjęcia nowej pary zostały opublikowane w Internecie, DJ przestał obserwować swoją byłą dziewczynę w mediach społecznościowych i oboje usunęli ze swoich profili wspólne zdjęcia.

Ostatnio wyszło również na jaw, że do zerwania Swift i Harrisa, przyczynić mogło się zachowanie piosenkarki podczas Gali Met, na której dziewczyna tańczyła 35 letnim aktorem.

Aktor nie tracił czasu. Zaczął do niej pisać i zaprosił na randkę. Był niezwykle czarujący i ją rozbawiał – czytamy w Daily Mail.

A co na to Harris?

– Jest wkurzony i czuje się zdradzony przez Taylor – donosi źródło „Daily Mail”.

Choć początkowo sądzono, że to DJ zaczął nudzić się w związku, wszystko wskazuje na to, że rozstanie zainicjowała Taylor.

Mieli rozstać się z klasą, ale…

Mimo, że to wydarzenie podzieliło 26-letnią wokalistkę i 32-letniego producenta muzycznego, Harris zapewniał, że nawet po rozstaniu darzy Taylor ogromnym szacunkiem, a po związku zostało wiele miłości.

Jedyna prawda jest taka, że związek się zakończył, ale pozostało po nim dużo miłości i szacunku – napisał na Twitterze Calvin Harris

Niestety, ten post został usunięty tak samo, jako opublikowane na Instagramie zdjęcia z ich pierwszej rocznicy, świętowane na rajskiej plaży.

Trudno powiedzieć, czy ze związku Taylor Swift i Toma Hiddlestona wyniknie coś poważniejszego. Z całą pewnością aktor jest dla piosenkarki świetną partią zwłaszcza teraz, gdy najprawdopodobniej zostanie nowym Jamesem Bondem.

Jak donosiły tabloidy, Harris miał za złe Taylor, że zrobiła większą karierę od niego. W związku ze starszym o kilkanaście lat, uznanym aktorem, takie problemy raczej nie będą miały miejsca. swift i hiddlestone_____________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ