Ewa Farna będzie zarabiać na dziecku? Piosenkarka chce wysyłać prezent fanom!

Jak Ewa Farna najbardziej chciałaby spędzić sylwestra? Od 12 lat w ostatni dzień roku zawsze występuję

Ewa Farna wystąpi na tegorocznym koncercie sylwestrowym Polsatu. Nowy rok artystka od dwunastu lat wita na scenie. Czy żałuje, że 31 stycznia musi pracować? Jak najchętniej spędziłaby ostatnie dzień roku?

Jak Ewa Farna najbardziej chciałaby spędzić sylwestra?

Ewa Farna od dwunastu lat spędza sylwestra na scenie. Artystka również w tym roku pracuje, gdyż wystąpi podczas koncertu organizowanego przez stację Polsat. Zdradza, że tylko raz w życiu brała udział w imprezie sylwestrowej z przyjaciółmi. Jednak jej to nie przeszkadza, gdyż bardzo lubi śpiewać dla publiczności.

„Jak to się mówi – jaki Nowy Rok, taki potem cały rok, więc na Sylwestra staram się śpiewać. Od 12 lat w ostatni dzień roku prawie zawsze występuję. Tylko raz w życiu uczestniczyłam w imprezie sylwestrowej z przyjaciółmi. Ale tak mają muzycy – pracują, kiedy inni się bawią. Bardzo lubię być na scenie, więc mi to nie przeszkadza”- wyznała wokalistka w rozmowie z „Faktem”.

Najpierw przygotowania, a potem zabawa na całego

Gwiazda cieszy się, że ostatni dzień roku może spędzić z mężem Martinem Chobotem oraz swoją ekipą. Mówi, że lubi dwudniowe przygotowania do koncertu oraz śpiewanie na mrozie. Jest już do tego przyzwyczajona. Wtedy też może pochwalić się wystrzałową stylizacją. Po występie zawsze świętuje ze swoim zespołem. Zapewnia, że zawsze wtedy świetnie się bawi.

„W ostatni dzień roku najbardziej lubię być z moim zespołem i mężem. I właśnie dlatego zawsze gramy. Lubię te dwudniowe przygotowania pełne prób i potem śpiewanie na mrozie. Jestem pięknie ubrana i po występie zawsze czeka mnie balanga z moją ukochaną ekipą. Bawię się naprawdę doskonale”- powiedziała artystka.

Wyjątkowy rok

Dla Ewy Farnej 2017 rok był wyjątkowy. Piosenkarka wyszła za mąż za swojego wieloletniego przyjaciela Martina Chobota.

„Kochani fani, nawet nie wiecie jak niezmiernie sie ciesze, ze moge Was o tym poinformowac „osobiscie”, wlasnymi slowami. Bo jak sie bardzo chce, to mozna, nawet w swiecie showbussinesu, albo mamy szczescie do ludzi wokol siebie, ktorzy obdarzeni naszym zaufaniem, zatrzymali w tajemnicy…

Pare dni temu wzielismy z moim Martinem slub i przezylismy najpiekniejszy dzien naszego zycia. Po 4 latach zwiazku, po 9 latach wspolnej przyjazni w zespole. ? I tyle. Kochajcie sie!” – napisała w październiku Ewa Farna na Instagramie.

Życzymy, aby 2018 rok był dla gwiazdy równie udany!

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: commons.wikimedia.org

Dodaj komentarz

2450 More posts in Gwiazdy category
Recommended for you
Światowe gwiazdy muzyki dołączają do społeczności TikToka

Muzyka to kluczowy element TikToka, który nie tylko pobudza kreatywność, lecz także wyznacza nowe trendy....