M jak miłość: Kim jest Michał Ostrowski

M jak miłość: Joasia będzie miała nowego ukochanego? Do obsady dołączył Paweł Deląg

W 1362 odcinku  serialu „M jak miłość” do obsady dołączył Paweł Deląg, który wciela się w Michała Ostrowskiego, nowego sąsiada Asi. Para szybko polubi się. Czy Chodakowska będzie liczyła na coś więcej?

M jak miłość: Joasia będzie miała nowego ukochanego? Do obsady dołączył Paweł Deląg

Michał Ostrowski (Paweł Deląg) odziedziczy dom po ciotce. Tym samym stanie się nowym sąsiadem Asi i Wojtusia. Jak Chodakowska pozna Michała? Kobieta spotka go na ulicy. Mężczyzna przedstawi się i poprosi o pomoc w opiece nad psem, którym obecnie nie może się zająć. Asia i Wojtuś szybko polubią nowego sąsiada. Barbara Kurdej-Szatan kilka miesięcy temu uchyliła rąbka tajemnicy!

„Raz, był jeden dzień, tylko nie wiem, jak to się dalej potoczy. Nie wiem, czy to się dalej utrzyma. Na razie nie gramy żadnych scen miłosnych, ma razie tam chodzi zupełnie o co innego. Na razie nie chcę zdradzać, bo musiałabym wszystko wam opowiedzieć, bo jak powiem jedno zdanie, to i tak nikt nic nie zrozumie, ale nic się takiego nie wydarzyło. Pojawił się ktoś, ale to jest przypadkowe spotkanie i o inną sprawę chodzi w tym ich spotkaniu niż ewentualnie o ich relacje” – tajemniczo mówiła aktorka w rozmowie z „Party”.

Myślicie, że coś z tego będzie? Trzymamy kciuki!

To był trudny czas

Asia Chodakowska ma za sobą trudne chwile. Długo wierzyła, że jej mąż Tomek wybudzi się ze śpiączki. Miała nadzieję, że wyzdrowieje, ale policjant zmarł. Kobieta była zrozpaczona, trudno było jej pogodzić się z wielką stratą i bolesnymi wspomnieniami. W końcu postanowiła, że wyjedzie z dziećmi za granicę i tam nabierze dystansu. Poza granicami kraju nieco uspokoiła się, ale nadal jest jej bardzo ciężko. Jednak w jej życiu zaczną pojawiać się też dobre chwile… Mamy nadzieję, że wkrótce los się do niej uśmiechnie.

Oglądacie odcinki „M jak miłość”? Jesteście fanami kultowego serialu?

—————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/M jak miłość

ZOSTAW ODPOWIEDŹ