siłownia

Już dziś rozpoczyna się FIWE 2019. Czego możemy się spodziewać?

FIWE to największe targi fitnessowe w Polsce. W tym roku odbywa się już 6. edycja popularnej imprezy. Właśnie rusza prawdziwa gratka dla amatorów sportu. Targi potrwają od dzisiaj do niedzieli. Zostało już niewiele biletów.

Szczególnie zadowoleni będą zainteresowani kulturystyką i fitnessem, ale nie tylko. Różnorodne sporty i tematy konferencji przyciągają ludzi z całej Polski. To największa impreza branżowa w Polsce, podczas której na odwiedzających czeka wiele atrakcji.

Dzień pierwszy – atrakcje

Pierwszego dnia wydarzenia odbywają się spotkania biznesowe. To specjalny moment dla gości biznesowych. Wówczas uczestniczą oni w konferencjach edukacyjnych. W tym roku postawiono na 4 spotkania o różnorodnej tematyce:

  • Konferencja FIWE Experts – przygotowana dla osób, które planują założyć swoją działalność lub szukają pewnych metod wspomagających funkcjonowanie biznesu.
  • Konferencja FIWE Inventors – ma na celu pokazanie możliwości inwestowania w branży fitness & wellness.
  • Konferencja FIWE Wellness & SPA – w tym przypadku organizatorzy szczególnie zachęcają managerów i właścicieli hoteli, ośrodków SPA, pływalni do udziału. Ma ona charakter edukacyjny i poszerza wiedzę w zakresie sprzedaży czy obsługi klienta.
  • Konferencja FIWE Shops – dla osób, które zarządzają hurtowniami bądź mniejszymi sklepami związanymi z branżą fitness & wellness. W planie jest przekazanie technik pozwalających na zwiększenie sprzedaży.

Branżowa rywalizacja

Oprócz edukacyjnych spotkań w piątek zostaną rozstrzygnięte dwa konkursy: FIWE Awards, w którym firmy będą rywalizować w trzech kategoriach: Produkt Roku, Usługa Roku i Akcesoria Roku, zaś drugim konkursem jest Branża Fitness Awards przeznaczony dla klubów fitness i baz treningowych. Zgłoszeni powalczą w czterech kategoriach: DESIGN, INNOWACJA, MARKETIN, KLUB PRZYJAZNY KLUBOWICZOM.

Kolejne dni targów – co przygotowali organizatorzy?

Kolejne dni targów zapowiadają się równie ciekawie. FIWE to dwa dni spotkań z osobami popularnymi w świecie fitness. Uczestnicy mogą spotkać się i porozmawiać ze swoimi idolami. W tym roku na odwiedzających czeka spotkanie z gwiazdami targów – Deynn i Majewskim. Oprócz nich pojawią się także m.in. Akop Szostak, Michał Materla, Radek Słodkiewicz, Mariusz Pudzianowski, Kasia Dziurska, Ewelina Pękalska, Adrian Tekliński i wiele innych gwiazd.

Zawody na światowym poziomie

Oprócz możliwości odwiedzenia wielu firmowych stoisk i porozmawiania ze sportowymi motywatorami, uczestnicy mogą oglądać zmagania sportowców w przygotowanych zawodach. Podczas FIWE odbędą się zawody w walce o Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness, Armwrestling – Mistrzostwa Polski Amatorów w Siłowaniu na Rękę  i Armwrestling PRO – konkurs dla zawodowców. Stworzona zostanie także strefa KSW PREMIUM FIGHT ARENA, w której będzie można podejrzeć trening i pokazy walk największych gwiazd federacji.

Bilety

Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne na stronie internetowej, ale nie pozostało ich wiele. Organizatorzy wyszli na przekór potrzebom odwiedzających i przygotowali różnorodne oferty. Najtańszy bilet na jeden dzień kosztuje 35 zł, na dwa 50 zł, zaś droższa możliwość, która zapewnia też dostęp do większej strefy to koszt 59 zł za jeden dzień, 99 zł za dwa. Przygotowano także propozycje dla firm. Pula zamyka się dzisiaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ