Milionerzy: Padło pytanie za milion. Widzowie zawiedzeni finałem programu! To był spisek?

Milionerzy: Padło pytanie za milion. Widzowie zawiedzeni finałem programu! To był spisek?

Ostatni odcinek „Milionerów” wywołał wielkie emocje wśród widzów! Po raz pierwszy w historii nowej edycji padło pytanie za milion złotych! Remigiusz Skubisz miał szansę zostać milionerem, jednak po usłyszeniu pytania zrezygnował i zgarnął kwotę 500 tysięcy złotych. Widzowie wietrzą spisek. Czy program rzeczywiście jest ustawiony?

Milionerzy: Padło pytanie za milion. Widzowie zawiedzeni finałem programu! 

Widzowie z niecierpliwością czekali na poniedziałkowy odcinek „Milionerów”. Remigiusz Skubisz, bohater całego zamieszania, usłyszał pytanie za milion złotych. Miał szansę zostać pierwszym milionerem w historii nowej edycji teleturnieju. Jakie pytanie zadał Hubert Urbański?

https://www.facebook.com/milionerzytvn/photos/a.628578060679784.1073741828.627664950771095/983603785177208/?type=3&theater

Co według Leszka Kołakowskiego jest sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka?

A) rozum

B) Bóg

C) miłość

D) czas

Mężczyzna wykorzystał ostatnie koło ratunkowe – pytanie do publiczności. Niestety niezbyt mu to pomogło… Jak zagłosowały osoby zgromadzone w studiu?

A) 34%

B) 14%

C) 34%

D) 18%

Ostatecznie Remigusz Skubisz zrezygnował z gry, zgarniając pół miliona złotych. Uczestnik obstawiał odpowiedź „A”, jednak okazało się, że sklepieniem domu, w którym duch ludzki mieszka, jest czas!  Zatem prawidłowa była odpowiedź „C”. Też tak myśleliście?

To był spisek?

Widzowie są zawiedzeniu finałem „Milionerów”. Na fanpage teleturnieju pojawiają się nawet teorie spiskowe…

„Odcinki na cały sezon są już nagrane. Produkcja wie kiedy przyciąć odcinki, to tez jest w dużym stopniu reżyseria 😉 a że już wiedzą, ze nikt nie wygrał w tym sezonie miliona, a hajs musi sie zgadzać, wiec wykorzystali sytuacje, że koleś gral o milion, wiec pompowali balonik 😉

„To bylo wiadome, ze nie wygra xD ale hajs dla tvnu za ogladalnosc sie zgadza”

„Wiedziałam, ze zrezygnuje ten program jest ustawiony”

„Jasne. Wszyscy wiedzieli… siedzac przed tv. Ludzie, czy wyrezyserowane czy nie Facet ma intelekt i nalezala my sie wygrana. Chociaz 500 tys… Gratuluję :-)” – pisali internauci.

My również gratulujemy!

Czy też uważacie, że program jest ustawiony?

——————————————————————————————————————————–

Źródło zdjęć: www.facebook.com/Milionerzy TVN

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ